Renault 11 Rainbow Proje

sayenmavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel bir makinadır 6 yıl kullandım şimdiki aklım olsa raınbowu hiç satmaz izmir trafiğin de eşeğe biner gibi binerdim. hiç bir masrafı olmayacaktı

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Kardeşim emeğine sağlık tavan lambalarını beyaz yapsan 10 numara olur:eyv

Abi sarı renk daha bi hoşuma gidiyor . Şu göstergeleri bi halledebilsem bakarsın onlarada el atarım .
Birde Bu tavan lambalarını 4 lemem lazım arkalarıda yapmalıym .

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah nazar değmesin gerçekten arkadaşımızın biri haklı fransızların işçiliğini beğenmemişsin hehe araba hayata yeniden doğmuş gibi tekrardan maşallah kazasız belasız kullan inşallah kardeşim :)

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi sarı renk daha bi hoşuma gidiyor . Şu göstergeleri bi halledebilsem bakarsın onlarada el atarım .
Birde Bu tavan lambalarını 4 lemem lazım arkalarıda yapmalıym .
Zevk meselesi tabi.Göstergelere led yapacaksan dikkat et kardeşim hararet ibresini asla sökme ayarlaması çok zor.Tavan lambalarına gelince ben döşemeleri kesmedim led çektim arkaya.Eğer Avrupa versiyonlarındaki gibi yaparsan ayrıntılı foto paylaşırsan bana da fikir vermiş olursun.:eyv not:Göstergelerin iç çerçevesini siyah karbonla kaplamayı unutma şiddetle tavsiye ederim:eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zevk meselesi tabi.Göstergelere led yapacaksan dikkat et kardeşim hararet ibresini asla sökme ayarlaması çok zor.Tavan lambalarına gelince ben döşemeleri kesmedim led çektim arkaya.Eğer Avrupa versiyonlarındaki gibi yaparsan ayrıntılı foto paylaşırsan bana da fikir vermiş olursun.:eyv not:Göstergelerin iç çerçevesini siyah karbonla kaplamayı unutma şiddetle tavsiye ederim:eyv

Burası Havza Abi ,burada her istediğini anında yapmak çok zor .

Gelelim hararet göstergesine .
Başıma senin dediğin gibi bir olay MEGANE II de geldi .
Hararet göstergesi çizgilerden aşşağı düştü biraz yoruldum ama ayarladım . Sizin başınıza nasıl bir olay geldi ?

Birde ben ibrelerede renk gelsin istiyorum .

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burası Havza Abi ,burada her istediğini anında yapmak çok zor .

Gelelim hararet göstergesine .
Başıma senin dediğin gibi bir olay MEGANE II de geldi .
Hararet göstergesi çizgilerden aşşağı düştü biraz yoruldum ama ayarladım . Sizin başınıza nasıl bir olay geldi ?

Birde ben ibrelerede renk gelsin istiyorum .
Kardeşim arkadaşın flashınının göstergelerini yapmıştık o zaman bir söktük 3 saatte ayarladık o da tatmin etmedi bizi.Araç 3. Çizgide fan açıyor :)

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gösterge ampüllerini 5w ile değiştir tamam led le uğraşma abi verim alman çok zor..Geçen gün söktük arkadaşla yaptık :)
1185062_543124125741686_1375838020_n.jpg

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gösterge ampüllerini 5w ile değiştir tamam led le uğraşma abi verim alman çok zor..Geçen gün söktük arkadaşla yaptık :)
1185062_543124125741686_1375838020_n.jpg

Benim göstergeler şuan aydınlatma konusunda güzel ama ben tam mavi yansın istiyorum .
İbreleride kırmızı yapmak istiyorum .

Korkuyorumda yapacam diyorum ama .

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Kadir iyi iş çıkarıyosun eline sağlık kolay gelsin.