Renault 11 Rainbow Projesi

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gercekten Helal Olsun , Eline Koluna Sağlik Kadirim ..ALLAH Ayirmasin Kaza Bela Vermesin İnşallah :eyv :eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerin kolların dert görmesin. Temizlik candır ama sen temizlik yapmamış komple sıfırlamışsın. Harika bir iş çıkarmışsın kardeşim. Allah kaza bela vermesin inşallah.:eyv

Teşekkür ederim Hakkı Abi :)
Bu yaz nasip olursa tekrar komple sökülecek ve daha detaylı çalışacağım . Ayrıca o zaman detaylı bir ses yalıtımı projesine de başlayacağım :)
Maşallah Çiçek Gibi :buyuksun
Teşekkür ederim Kanka qwqw qw

Eline emeğine sağlık valla aynı kafadayız seninle..güzel olmuş
Bu yaz tekrar sökeceğim :D Teşekkür ederim :)

Maşallah süper araç bence tek eksiği ön tampondaki yamukluklar onlar nerdeyse her 9-11 lerde var ancak onada bi el atarsan tadından yenmez.
Evet ön tamponda ne yazıkki dalgalanma var ama artık eskisi kadar belli olmuyorlar Tabi onlarında çaresine bakacağım zamanı geliyor :)
Ellerine sağlık Kadir , ince ama doğru detaylara girmişsin çok güzel olmuş.
Arka bagaj kapağındaki TXE yazsını çıkartıp orijinal Rainbow ve Renault 11 yazsınıda takarsan tamamen özüne dönecek diye düşünüyorum.
Uğur Abi arabanın o parçalarını kesinlikle tedarik etmeyi düşünüyorum .
Ama alacağım parçaları takmayacağım . Arkaya Megane 2 nin faz2 sinde ki Renault yazısını ve aynı boyda Sport yazısı takacağım :)
maaşallah rainbowa :bravo
Teşekkür ederim 9 / 11 konusunda dayanışma sağlanması gerektiğine inanıyorum :)

maşallah rainbow a :) :masallah :masallah :masallah fabrikadan çıkmış gibi yapmışsın kadir eline gözüne sağlık benim sattığım fairway inde böyle bi işlemden geçmesi lazımdı :)) 2 aylığına aldığım pimpis bi araba için değmezdi bence :)

Teşekkür ederim , aslında fairwaye böyle bir bakım yapsaydınız belki kâr bile getirirdi :D
Eline sağlık çok güzel bir işçilik. yalnız merak ettiğim tek şey o koltuk kılıflarını söktükten sonra geri nasıl taktın ?

Abi çok kolay , Koltukları alın önünüze arkasında bir siyah plastik var onu sökün . Sonra koltuğun etrafını dolaşan siyah lastikler göreceksiniz onlarıda ayırın . Sonra da koltğuun altından koltuğu tutan plastik segmanları sökeceksiniz kılıflar elinizde :)
​Kardeşim eline koluna sağlık süper olmuş.:bravo
Teşekkür ederim Abi :)

Gercekten Helal Olsun , Eline Koluna Sağlik Kadirim ..ALLAH Ayirmasin Kaza Bela Vermesin İnşallah :eyv :eyv

Teşekkür ederim Tayfun Abi :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen harikasın Kardeşim maşallah ellerin dert görmesin:eyv

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen harikasın Kardeşim maşallah ellerin dert görmesin:eyv

Teşekkür ederim Onur Abi :)
kadir süper olmuş arka direklere falçata ile aydınlatma lambası yeri açabilirsin bide gecikmeli yaparsan canavar gibi olur
http://www.renaultfanclub.com/renau...kulubu/7449-arka-tavan-lambasi-montaji-2.html
http://www.renaultfanclub.com/renau...ecikmeli-yavas-yavas-sonen-tavan-lambasi.html

bunlar sana ilham verir. ah broadwayım nerelerdesin elim kırılsada satmasaydım seni

Abi net bir gelirim yok öğrenci olduğum için anında param olmuyor :) Tanesi 7.5 liraydı hatırladığım kadarı ile bunların :)
Yapacağım zaten :)

Yanlız bu fotoğraflar yazın yapacağım ses yalıtımı projesi için çok iyi gelecek :) En azından 1 şey daha öğrendim tavan tutamakları sökülmeden çıkmıyor bakalitler :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
13491414515_1eb7e8f5af_b.jpg

Sis farları bağlanmıştır..

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1979363_10202387410584378_1372507444_o.jpg

Sislerim artık sarı folyolu :D

Süper oldu aşığım arabama :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah :bravo

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Emeğine sağlık kardeşim düğmeyi araştırıyorum.:eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Emeğine sağlık kardeşim düğmeyi araştırıyorum.:eyv

Halil Abinin de destekleriyle :) ,

Ön sis farı açık ikaz lambamızı yakmış bulunmaktayız .
13638676853_a4447bbac4_b.jpg

Bundan böyle sis farım açık mı değil mi diye sürekli anahtara bakmaktan kurtuldum ve artık göstergeden neyin nerede olduğunu takip edebiliyorum :)

Son düzenleme: