Renault 17 inç orjinal jant

SERKOPTER

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 2013 renault clio 4 sahibiyim şu 17 inç jantları kullanmak görünüş ve performans adına çok güzel oluyor ama işte kaldırımlara biraz dikkatsiz yanaştık mı çizikten içimiz cız ediyor ondan sonra macun mu çeksek boyatsak mı plastidip mı yapsak düşünüp duruyoruz en son çare ali expresten jant için kırmızı şerit aldım ve uyguladım çokta güzel durdu en fazla 1 saatinizi alır alkolle iyice temizleyin sonrada ısıtıp yapıştırın üstünden bastırarak 1-2 kere geçin yakında resimleride yüklerim

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel görünüyo güle güle kullanın inş.nekadara maal oldu acaba

SERKOPTER

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
15-20 tl arası mal oluyor ali expresten alındığı için 20-30 gün kargo süresi var

mgunbatan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 2013 renault clio 4 sahibiyim şu 17 inç jantları kullanmak görünüş ve performans adına çok güzel oluyor ama işte kaldırımlara biraz dikkatsiz yanaştık mı çizikten içimiz cız ediyor ondan sonra macun mu çeksek boyatsak mı plastidip mı yapsak düşünüp duruyoruz en son çare ali expresten jant için kırmızı şerit aldım ve uyguladım çokta güzel durdu en fazla 1 saatinizi alır alkolle iyice temizleyin sonrada ısıtıp yapıştırın üstünden bastırarak 1-2 kere geçin yakında resimleride yüklerim
Elinize sağlık çok güzel olmuş yeni 17 jantlara siyah denenebilir belki.

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Yakışmış.Elinize sağlık.