Renault 19 1.6 RNE Hakkında Bilgi Yakıt

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.6 RNE almayı düşünüyoruzda Benzinli Yakıt tüketimi nasıldır.Aynı aracı çevremizde benzinli kulananlar var çok yakmadığını söylüyorlar sizce ne yakar ilk sahibinden düşük kmli bişeyler yakalamaya çalışıyorum şu aralar.Karburatörlü Renaultlar gibi kışları zor çalışırmı kronik rahatsızlıkalrı nelerdir

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
karburatörlü motorlara bulaşma hiç enjeksiyonlusunu al... sedanı piyasada daha çok tutulur, bagaj hacmi buyuk savrulması da azdır ve daha genişdir sana önereceğim model 1999-2001 arası 1.6rte sedan al temiz rte sedan bulamazsan rne al ama önceliği rte ye ver bence

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracım nazar değmesin yaz kış tek marş da saniyede alıyo sıralı sistem lpg takılı ilç çalışmayı bezinde yapıyo yakıtı düşük denemez 30-35kr arası yakıyor

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ooo senin araç number one orijinal CD çalar ulan ben bi yakalam öyle bişey of anam of
RTE istemememim sebepi hadi koldan ses ayarrı varya ben cd çalar takınca kullanılmayacak buda bana koyacak bu vicdan azabıyla yaşayamam o yüzden RNE alcam :D

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimkinde cd çalar olsa ne olacak kultuk yükseklik arka kafalık fln yok tek eksiği bu iki özellik zaten zaten bende pıoneer cd çalar taktım :)

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzinde ne kadar yakıyo şehir içi

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
30 kr kadar

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
RTE olmayan Renault 19 dan pek beklentim olmaz .1998 Üstü Hathcback almanızı tavisye ederim . On numara arabadır .
Yol tutuş olarak sedandan üstündür , bagajıda geniştir .
Benzinli almanızı tavsiye ederim .

Benzinli alın sıralı sistem tüp taktırın .

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
RTE olmayan Renault 19 dan pek beklentim olmaz .1998 Üstü Hathcback almanızı tavisye ederim . On numara arabadır .
Yol tutuş olarak sedandan üstündür , bagajıda geniştir .
Benzinli almanızı tavsiye ederim .

Benzinli alın sıralı sistem tüp taktırın .
Nasıl yani 1998 Enjeksiyonlu 1.6e RNE yi önermiyomusunuz şimdi.Allah mecbur bırakmasın diyelim haftada 40-50kmden fazla yol yapmayız aile arabası işte 4 kişilik hafta sonlarında gezmelik alış veriş akraba vb. yılda bi kere istanbul-kastamonu
Babamın amcasında var 1998 rne enjeksiyonlu benzinli babamdiyo amca lpg neden takırmıosun oda diyo yakıtı pek fazla değil diyor.
Bakımlı bi K7M Motor Ş içi 40krş tan fazla yakmaz dimi.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasıl yani 1998 Enjeksiyonlu 1.6e RNE yi önermiyomusunuz şimdi.Allah mecbur bırakmasın diyelim haftada 40-50kmden fazla yol yapmayız aile arabası işte 4 kişilik hafta sonlarında gezmelik alış veriş akraba vb. yılda bi kere istanbul-kastamonu
Babamın amcasında var 1998 rne enjeksiyonlu benzinli babamdiyo amca lpg neden takırmıosun oda diyo yakıtı pek fazla değil diyor.
Bakımlı bi K7M Motor Ş içi 40krş tan fazla yakmaz dimi.

RNE nin sadece donanımı eksik. RTE daha donanımlı . K7M motor iki donanımda da var...
RTE almanız daha iyi olur .