Renault 19 Orjinal Teyp

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar renault 19 orjinal teyp arıyorum varmı aramızda satan veya bulabilecek :)

edit : Ayriyetten sedan için arka reflektör, arka stoplar ve ön panjur aranıyor.. çıkma.

Son düzenleme:

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaç model için olduğunu hangi sürümde olduğunuda yaz.
Belki nette satan olur bulur görür falan .

1998-2002 Arası RTE orjinal Teybi Philipstir ve kumanda kontrollüdür .
Number One FM CD çalarlıdır ( Orjinal )
RNE Kumandasız philips
Diğer modelleri bilmiyorum pek...

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaset çalarlı philips var bende sorunsuz :D

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaset çalarlı philips var bende sorunsuz :D

fiyat ne diyorsun ? aracım 2001 model sedan 1.6 europa alize direksiyondan kumandalı

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada elinde r19 sis farları olan 1 veya 2 tane farketmez talibim. çıkma yayda arıyorum kesikte olur :)

muamma59

İbrahim ÜNAL
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
97 model 1.4 rna orjinal clarkson marka r19 teybi var bende de hoparlör varsa takas yapılır :))

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o olmaz sanmıyorum. orjinal teypten vazgeçtim usb li bi teyp alıcam, acaba direksiyon kumandasına bağlayabilirmiyiz onu daha önce yapan varmı ?

slater34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Be yaptım.Orjinal philips teybi bozmadım.teybi söküp içindeki kaset mekanizmasını attım.Bir siviç yardımıyla radio ve teyp geçişini ayrıca kristal entegresi üzerinden aux girişi aldım.Bir de 10$ a çin sitesinden kart okuyucu ve usb okuyucu mp3 çalar taktım aux girişine.süper oldu 10$ + 1 tlye işi çözdüm.

şenol57

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar yeni konu acmaya gerek yok sanirim 1998 model europa aldim rte ve koldan teyp kontrol kolu mevcut uyumlu teyp ariyorum orjinal.Arkadaşlar renault 19 orjinal teyp arıyorum varmı aramızda satan veya bulabilecek*

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
19 larda philips cdli, kasetli, clarion kasetli vs çeşitli teyipler kullanıldı
Sizinkisi hangisi bilmiyorum ama orjinal clarion teybi ilanı var . Benim değil nette gördüm
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-clarion-renault-orginal-kaset-calar-ucretsiz-kargo-220259617/detay

Sadece kumanda kullanmak için orjinal teyp takacaksanız, benim tavsiyem W-R girişi olan, USB'li teyp alıp aparatı da alıp, kumandayla beraber kullanmak.