Renault 19 üçüncü stop lambası

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bunların açısını güzel ayarlarsan gece çok güzel görünüyo arkadan. :eyv

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bunların açısını güzel ayarlarsan gece çok güzel görünüyo arkadan. :eyv

sağa sola oynamadan sabit takılıyormu açısını nasıl ayarlamalı acaba bantla yapıştırmak mı lazım çift taraflı bantla iki adet vida çıktı içinden vidaları nereye vidalama yapılması gerekir tırnağı yapıştırmayı denedim iran yapıştırıcısı ile macun gibi ama attı gene tutmadı kapağı takarken tırnak düştü tekrar bende kapağıımı yapıştırsam bantla çift taraflı bantla ne dersiniz orjinali kalsa daha iyi olur gibi baktım olmadı değiştiririm

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağa sola oynamadan sabit takılıyormu açısını nasıl ayarlamalı acaba bantla yapıştırmak mı lazım çift taraflı bantla iki adet vida çıktı içinden vidaları nereye vidalama yapılması gerekir tırnağı yapıştırmayı denedim iran yapıştırıcısı ile macun gibi ama attı gene tutmadı kapağı takarken tırnak düştü tekrar bende kapağıımı yapıştırsam bantla çift taraflı bantla ne dersiniz orjinali kalsa daha iyi olur gibi baktım olmadı değiştiririm
İçinden çıkan bantı dandikti ben bantı değiştirip cama yapıştırmıştım, arka panzota vida da yapılabilir daha sağlam olur.
bunlar güzel ama orjinali gibi olmaz, eskisini tamir edebiliyosanız edin derim:eyv

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İçinden çıkan bantı dandikti ben bantı değiştirip cama yapıştırmıştım, arka panzota vida da yapılabilir daha sağlam olur.
bunlar güzel ama orjinali gibi olmaz, eskisini tamir edebiliyosanız edin derim:eyv

o ampüllerin arkasına gelen kapağın takılıp tutması için tırnaklar varya onun bir tanesi kırık o kırık parça elimde yapıştırıyorum japonuyla hızlı yapıştırıcııyla iran yapıştırıcısıla hepsini denedim yinede olmadı kapak takılında düşüyor tırnak çift taraflı bantla tutturacağım galiba iç tarafından şimdilik akşam tamponla uğraşacağım birazda tampona çivi gibi vida çakmışlar kırık olan yerlere çatlak kesimlerine de iran la yapıştırdım zımparaladım sonra astar çekeceğim zımpara yapacam tekrar astar çekip ince zımpara yapıp boya sadece o ala yeri boyama yapacağım nasıl olur acaba

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o ampüllerin arkasına gelen kapağın takılıp tutması için tırnaklar varya onun bir tanesi kırık o kırık parça elimde yapıştırıyorum japonuyla hızlı yapıştırıcııyla iran yapıştırıcısıla hepsini denedim yinede olmadı kapak takılında düşüyor tırnak çift taraflı bantla tutturacağım galiba iç tarafından şimdilik akşam tamponla uğraşacağım birazda tampona çivi gibi vida çakmışlar kırık olan yerlere çatlak kesimlerine de iran la yapıştırdım zımparaladım sonra astar çekeceğim zımpara yapacam tekrar astar çekip ince zımpara yapıp boya sadece o ala yeri boyama yapacağım nasıl olur acaba
Ton farkı olabilir sanki abi. Boyadığın yer canlı diğer yer hafif soluk kalabilir

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ton farkı olabilir sanki abi. Boyadığın yer canlı diğer yer hafif soluk kalabilir
Enes boyadım tamponu 5 dk sürdü ilk önce zımpara sonra astar tekrar zımpara tekrar astar sonra boya iki kat güzel oldu ama ilk fıtsatta değiştireceğim ön tamponu

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

epoksi yapıştırıcı kullan sonra istesende çıkartamazsın 3 kuruşta birşey yani :kupa

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1801b5f961f8bdef207ba27237f59130.jpg

Yeni t 10 larım 7 watt lık beyaz geldi sarı ledleri söktüm kristal mavi diye aldığım vardı onları taktım beyaz yanıyor onlarda şimdilik dursun
Led kolleksiyonu oldu elimde her çeşit led mevcut t10 t5 h1 tek duy çift duy iç aydınlatma hepsinden değişik çeşitler mevcut oldu

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o ledlerden eski arabaya orta stop olarak taktırmıştım.
3 sene sorunsuz gider. sonradan ledlerin yarısı yanıyo, yarısı yanmıyo.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o ledlerden eski arabaya orta stop olarak taktırmıştım.
3 sene sorunsuz gider. sonradan ledlerin yarısı yanıyo, yarısı yanmıyo.
Peki camdaki tırnaklı olan kısımdan nasıl nerde bulurum tırnakın biri kırık parçada kayıp oldu en sonunda