Renault 19 Yay Kestirme

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nerede yaptırıyorsun 350 iyimiş

DieseL26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
200 liraya yapan varsa hemen yaptırayım 400 liradan aşagı hiç biyerde bulamaz;)

Lafın gelişi 200 dedim. Ben 1 bakla kestirdim, öncesiyle şimdinin hiçbir farkı yok. Bazı şeyleri fazla deşmeye gerek yok. 1 bakla ne öldürür ne süründürür, kes geç.

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 cm de r19 a pek yararmı ki 14 jant taksak ? 8 cm boşluk var orjinal 13 jantıyla. bi arkadaş shop yapabilirmi acaba gerçekten çok acil.

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 bakla kesiyoruz arkadaşlar karar verdik, beyaz bi r19 vardı dip basık, sahibiyle görüştüm 4 bakla kestim hiçbir sıkıntı yaşamadım diyor yaylar zaten direk taşa oturuyormuş, çok sekermi 2 baklayla süratlıyken falan sıkıntı olmasın ??

DOĞAN CABA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 bakla ıyı durur fazla sekmez bende bundan 4/5 sene önce r19 vardı arkayı torsuyondan önüde 2 bakla alarak yapmıştık 15 jant vardı aracımda on numara durmuştu ama arkaya üç kişi binince esnemede surtme yapıyodu cok kısı bınılmıyorsa güzel oluyor.

(not: yeni nesil araclarda aracınaza uygun performans yaylardan kullanın kesme ve tavlama yöntemiyle kısaltılan yaylarda atma ve kırılma oluyor aman dikkat)

Son düzenleme:

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 bakla ıyı durur fazla sekmez bende bundan 4/5 sene önce r19 vardı arkayı torsuyondan önüde 2 bakla alarak yapmıştık 15 jant vardı aracımda on numara durmuştu ama arkaya üç kişi binince esnemede surtme yapıyodu cok kısı bınılmıyorsa güzel oluyor.

(not: yeni nesil araclarda aracınaza uygun performans yaylardan kullanın kesme ve tavlama yöntemiyle kısaltılan yaylarda atma ve kırılma oluyor aman dikkat)

Abi ortalama kaç cm indirir 2 bakla ? keşke r19 a uygun yay olsada taksak :)