Renault 25 baccara. 2.5 turbo v6. belkide renault'

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Crash Teste Bakılırsa Günümüz Crash Testlerinden Daha Yüksek Hızda Araç Vuruluyor 50 Kilometre İle ve Sonca Bakarsak, Şuan Renault'un Ürettiği Tüm Araçlardan Daha Sağlam :eyv

TAYF

Tayfun DİLMEN, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
82 yılında üretimine baslanmıs aracın carpısma testini bügünki araclarla kıyaslamak yada içinde bulundugumuz zamana göre değerlendirmek yanlıs bence bu araca sahip olan yada olmayı isteyen kişiler kaza anında anında başına gelebilecek herseyi düşünmeli ve o şekilde kullanmalı , dünyanın en saglam arabaları olarak tabir edilen volvo markası veüretmiş oldugu 940 model aracı ile renault modus carpısma testindede volvo paramparca oldu burdada teknolojı konustu , sonucta volvo her ne kadar saglam olsada eski teknoloji idi ve normal sayılacak sonuc ortaya cıktı

velhasıl renault 25 arabanın hasıdır benim gözümde hala temiz bi tane arıyorum , benimle ölebilecek bir renault 25 buldugumda donumu satıp alıcam :)

Hey gidi koca çınar :(

sdc11859f.jpg

Son düzenleme:

urall

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşlar.

bu çarpışma konusunu bence tartışma yapmayalım. GÜZELİM ÜLKEMDE geçmiş yılları düşünürsek (kati sürette küçümseme düşünülmesin) yıllarca şahinlere hacı muratlara bindik. kaza geldimi. kaçınılmaz olur. bırakalım herşeyin kendi güzelliğini görelim. GÜZELLİKLERİ İLE yaşayalım. kötü düşünceleri düşünecek olursak otomobileede binyelim.

KAZASIZ BELASIZ GÜNLER DİLERİM.

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bir yetkili serviste gördüm .sizim dediğiniz olduğunu zannetmiyorum.