Renault 5 Yedek Parça İrtibat Numaraları Aksaray/İst

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler. oto stop dan siparişi verdim esnaf adam belli güzel ve iyi bir alış veriş oldu

aynen öyle oto stopla alış veriş yaptığın zaman kazıklandım düşüncesi oluşmaz kafanda biz kendisiyle daha önce yerinde görüştük...renault 5 bitti parça getirmeyi bırakıcaz falan diyordu,servisler bu adamların işine balta vuruyormuş,biz biraz ısrar ettik :) parça getirmeyi bırakma gerekirse herkezi sana yönlendiririz dedik :)

CANERAYHAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi de yapmışsınız valla ama amortisörler uymadı hacı :) geri gönderip gt amortisörü bulup gönderecek bulursa inşallah bulur hallederiz dedi bakalım hayırlısı :)

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi de yapmışsınız valla ama amortisörler uymadı hacı :) geri gönderip gt amortisörü bulup gönderecek bulursa inşallah bulur hallederiz dedi bakalım hayırlısı :)

ondaki amortisörler bizim 90 medellere göredir..senin araba 86 model GT lerle aynı yapmış demekki fransızlar..belki maslak Atatürk Oto Sanayide bulunur...

CANERAYHAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı muayene soktum ve sonuç spor direksiyondan kaldım sonradan yapılan direksiyon kutusu ve direksiyon simidi geçmiyor bilginize

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı muayene soktum ve sonuç spor direksiyondan kaldım sonradan yapılan direksiyon kutusu ve direksiyon simidi geçmiyor bilginize

direksiyon simidinden ne istiyorlar anlamıyorum,hadi onu geçtim direksiyon kutusunun orjinal olmadığını nasıl anlıyorlar onu hiç anlamıyorum,muayeneyi yapana daha önce kaçtane Renault 5 gördün diye sorsaydın :) yıllardır kullanıyorum bilmediğim birçok yeri var

CANERAYHAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kutu demişim ya direksiyon göbeği :) ondan kaldım muayeneden

şu arka spoiler nereden bulurum senin arabada şahane durmuş bende özendim bak şimdi :)

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kutu demişim ya direksiyon göbeği :) ondan kaldım muayeneden

şu arka spoiler nereden bulurum senin arabada şahane durmuş bende özendim bak şimdi :)

evet spoiler arabanın görüntüsünü çok değiştiriyor...2 yıl önce bostancı sanayide fibercide orjinal spoilerden kalıp yaptırıp kalıptan çıkartmıştık istanbula gelirsen bakarız...

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o spoylerin kalıbını bende istiyorum hakan abi :D bu arada direksiyonuda ilk defa duydum hadi hayırlısı :D

azizguven90

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
spoileeeeer :D

anadolu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vgqEoR