Renault Araçlarınızı nerede bakım yaptırıyorsunuz?

Renault Araçlarınızı nerede bakım yaptırıyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    287

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
20.000 bakıma 500 lira çok para almışlar...:D

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
ilk bakımıydı araç dizel tiptronik ayrıca biliyorsun... dolayısıyla fren balatası da değişti filtrelerin filan dışında... üstelik bu fiyat kampanyalı %20 indirimli fiyattı... demin bi mesajda gördüm balata olmadan 550 tl ye 2. bakımını yaptıran var nası oluyosa... neyse... ben çok verdiğimi düşünmüyorum yine de yaa :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Fren balatası değiştiyse normal...:eyv

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk bakımıydı araç dizel tiptronik ayrıca biliyorsun... dolayısıyla fren balatası da değişti filtrelerin filan dışında... üstelik bu fiyat kampanyalı %20 indirimli fiyattı... demin bi mesajda gördüm balata olmadan 550 tl ye 2. bakımını yaptıran var nası oluyosa... neyse... ben çok verdiğimi düşünmüyorum yine de yaa :)

20.000 balata değişimi için erken değil mi? :soru

ozgur82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracında balatalarını 20.000 Km. değiştirdiler.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
garantideyken mecburen servise gidiyoz...:cool:

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben demirkollarda yaptırıyorum bakımlarımı ve diğer servislik işlerimi... malum sık sık oraya buraya sürtmeler dokundurmalar :) ben yapmasam park halindeyken gelip hallediyolar arabamı... nazar nazar... demirkollardan memnunum ben zafer usta var orda her işimi görüyo saolsun... işçilikten indirim de yapıyolar saolsunlar... geçende 20bin bakımımı yaptırdım 500tl tuttu... kredi kartına taksit de yaptılar misss

demirkollar iyidir :eyv suan'a kadar gittiğim servisler isteklerimi karşılıyorlardı ama demirkollar beni yormadan isteklerimi karşılayabilen tek servis :) inş böyle devam eder :D

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Mais ve Karoto

frenist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ben de 2. bakım için bir kaç servisten fiyat aldım, fix paket deniyor ve 1. bakımdan farklı olarak yakıt filtresi değişiyor. sadece yakıt filtresi 100 küsür lira. balatalar ne kadarmış?