Renault Arkana (Concept Coupe SUV.)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba arkadaşlar.Moskova oto fuarı'nda Renault'un yeni concept Coupe SUV aracı ARKANA görücüye çıkmış.Seri üretimin bu sergilenen araca çok benzeyeceği düşünülüyor.

İlk olarak Rusya'da piyasaya sürülecekmiş.

Ben aracın içini gösteren bir video bulamadım.Bulan arkadaş olursa ekleyebilirse iyi olur.

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ARKANA bakma :)

İç mekan 1.videoda var.Ve hangi modele benziyor :) Renault Duster.Renault Duster iç mekanı sanırım araç yeni duster temelli :) Kaptur gibi dışı renault altı duster.

Link:

https://depositphotos.com/193281924/stock-photo-vinnitsa-ukraine-april-20-2018.html

Clio 5 in ön farları buna benzer olacak belki önüde arkasıda çok benzer olur.

Diskler büyük jant içinde sırıtmıyor büyütmüşler iyi olmuş.19" jant içinde ufacık disk kötü duruyor..

Araç iyi gibi ama bize gelmeyebilir.Bize sadece avrupada satılan modeller geliyor.Kaptur da gelmedi..

Son düzenleme:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben tam bir iç mekan incelemesini kast etmiştim.:)
Neyse yakında nasıl olsa eklerler.;)

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapı içleri belli gibi ama vites kısmı görünmüyor o kısımda megane duster karışımı olabilir :)

Ama araç gerçekte ,çizimlerden daha iyi gibi göründü.Kaslı güzel duruyor.1.3 TCE ile rusyada iyi satar.renault rusyada sağlam ilerliyor.Lada ortaklığı, ilk ürün vesta,duster kaptur arkana.. başarılı

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her şey iyi hoş da bu vitesi Renault neden yıllardır uzun yapar magirus minibüsler gibi. Dışarıdan bakıyorsun mis gibi on numara araç içine girince bütün dünya değişiyor bir anda.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi