Renault Bakımı

cihan14

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkese merhaba

Aracımı yeni almıştım. bakım geçmişi pek iyi değil.

83.000 km de 2007 model clio 3 1.4 16v

Bugün boludaki özel servis

alternatör kayışı
devir daim
antifiriz
triger işlemleri ve işçilik için toplam 825 lira istedi.

Bense ürünleri internetten alıp tanıdığımız bir tamirciye işlemleri yaptırmayı planlıyorum.

adlı siteden alışveriş tecrübesi olan var mı?

piyasada sahte mais ürünleri var dedi boludaki özel servisten bir görevli bu doğru mudur?

tecrübesini paylaşacak kişilere ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sahte mais ürünleri olduğu doğru ne yazıkki

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gözümle bir çıkmacıda renault poşetleri yaptırmışlar paketlerken gördüm . en temizi parçayı renault yetkili servisinden alıp özelde taktırcan yada komple yetkili serviste . çünkü yetkili serviste özel aparatlar var bu iş için .

cihan14

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sahte mais ürünleri olduğu doğru ne yazıkki
Hocam nasıl anlarız bu durumu?

Yukarıdaki siteden bilginiz var mı?

tapatalk yaz kızım

cihan14

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gözümle bir çıkmacıda renault poşetleri yaptırmışlar paketlerken gördüm . en temizi parçayı renault yetkili servisinden alıp özelde taktırcan yada komple yetkili serviste . çünkü tetkili serviste özel aparatlar var bu iş için .
Yetkili servis uçuk fiyatlar istiyor maalesef ben Renault parçası ucuz sanırdım ama öyle değilmiş belki de öyle ama servisler kar oranı çok yüksek

tapatalk yaz kızım

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam nasıl anlarız bu durumu?

Yukarıdaki siteden bilginiz var mı?

tapatalk yaz kızım

Ben internetten parça almıyorum alıcaksam oto parçacı tanıdığım var gidip diyorum bana benim arabanın şu parçasını ver diyorum ondan alıyorum. bence internetten alana kadar sanayideki parçacılardan alın derim. internet biraz risk teşkil ediyor.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
gözümle bir çıkmacıda renault poşetleri yaptırmışlar paketlerken gördüm . en temizi parçayı renault yetkili servisinden alıp özelde taktırcan yada komple yetkili serviste . çünkü yetkili serviste özel aparatlar var bu iş için .
Hangi çıkmacıymış o ?

cihan14

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben internetten parça almıyorum alıcaksam oto parçacı tanıdığım var gidip diyorum bana benim arabanın şu parçasını ver diyorum ondan alıyorum. bence internetten alana kadar sanayideki parçacılardan alın derim. internet biraz risk teşkil ediyor.
Hocam zaten sıkıntı burada Boluda ucuza parça bulmak gerçekten çok zor Yetkili servis 296 lira istedi özel servis 225 lira Triger seti için

Facebook sayfasında 2bin üzeri üye var Renault toptancisi adlı sitenin haliyle forumda deneyimi olan vardır diye düşündüm

Kendisini aradım ürünler orijinal faturalı işlem yapıyoruz toplu satın alma yapıyoruz dedi

Tan otomotiv olarak geçiyor

tapatalk yaz kızım

cihan14

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ataşehir tan otomotiv olarak faaliyet gösteriyor bahsettiğim site belki bu şekilde bilen deneyimleyen vardır

tapatalk yaz kızım

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam zaten sıkıntı burada Boluda ucuza parça bulmak gerçekten çok zor Yetkili servis 296 lira istedi özel servis 225 lira Triger seti için

Facebook sayfasında 2bin üzeri üye var Renault toptancisi adlı sitenin haliyle forumda deneyimi olan vardır diye düşündüm

Kendisini aradım ürünler orijinal faturalı işlem yapıyoruz toplu satın alma yapıyoruz dedi

Tan otomotiv olarak geçiyor

tapatalk yaz kızım

70 tl için riske gerek yok bence