Renault Captur 1.2 EDC & Nissan Juke 1.6 CVT

Burak BİLGE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Captur'a henüz binme fırsatım ama olmadı o yüzden iç mekanını bilemiyorum ama Juke'ta baya boğulmuştum arkada. Bir de şahsi görüşümdür sizler farklı düşünebilirsiniz; Captur ile Juke yanyana durunca Juke biraz daha feminen qw1duruyor yahu . :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Juke daha iyi dermişim şimdiiii burda kıyamet koparmış :D hahahahahaahahahahahah

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
captur teknik dersine iyi hazırlanmış

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Juke' a sağlam CAPTURup gitmişiz Maşaalah hehe

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
farkı koymuşuz :eyv

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neden farkla gurur duyuyorsunuz ki :) Nissan Renault un alt firması.Renault ortaklığı olmasa nissan mitsubishi gibi pek varlık gösteremeyecekti.Sırf 1.5dci bile nissanı batmaktan kurtardı gerçi Carlos Ghosn amcada nissanda patron olup Renault a geçti ya.

Renault hep tipten kaybederdi Son tasarımcı Renaultun tarihini değiştirdi Clio 4 -Captur ,Symbol ,Sandero ,Lodgy el attığı tüm modeller çok iyi satıyor sırada megane var.

Captur Juke den çok çok daha iyi ilk satış rakamları çok iyi geldi bu araç sınıfında lider olur 1.2 EDC de juke diye oturmuş :) doğru fiyat ve donanımlı oldu :eyv

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neden farkla gurur duyuyorsunuz ki :) Nissan Renault un alt firması.Renault ortaklığı olmasa nissan mitsubishi gibi pek varlık gösteremeyecekti.Sırf 1.5dci bile nissanı batmaktan kurtardı gerçi Carlos Ghosn amcada nissanda patron olup Renault a geçti ya.

Renault hep tipten kaybederdi Son tasarımcı Renaultun tarihini değiştirdi Clio 4 -Captur ,Symbol ,Sandero ,Lodgy el attığı tüm modeller çok iyi satıyor sırada megane var.

Captur Juke den çok çok daha iyi ilk satış rakamları çok iyi geldi bu araç sınıfında lider olur 1.2 EDC de juke diye oturmuş :) doğru fiyat ve donanımlı oldu :eyv

+1 Katılıyorum.

Renault Nissanı, Nissan İse Renault'u Adam Etti :eyv

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
%100 Doğruluk payı var ise Renault yeni modellerinde hep bir numara,devamı gelir inşallah hep.

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
usta bunların arasına 500L ve 2008 de geldi. Tabi birde chvrolet trax var. yakın zamanda da ford ecosport la dahil olacak bu rekabate. en güçlü rakip bence 500L