Renault Captur Showroomda

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Merhaba,

Captur İcon 1,5 dci 90 bg siyah/fildişi tavan renkli "17"" Siyah Renk Alümünyum Jantlar " - Arka Park Sensörü - Elektrikli Buğu Çözücülü Yan Aynalar - Geçici Stepne olan araç 55.500 tl+ trafik sigortasıdır.Teslimata hazırdır.Geri görüş kamerası henüz araçlarda bulunmamakta yüksek ihtimalle R-Link sistemi olan araçlarda gelecek ancak şu an yardımcı olamıyoruz.
Teşekkürler bilgilendirme için, işlerimin yoğunluğundan dolayı şimdi size cevap yazabildim. Sadıkoğlu Denizli ile şirket olarak çalışıyoruz, en son olarak clio 4 1.5 90 bg arabamı buradan aldım. Kendilerinin bana bu araç için sunduğu fiyat 53,500.tl. sigorta dahil. Tekrardan Sadıkoğlu ile görüşüp net bir fiyat alacağım yanlış anlama olmasın diye..

Senem Ergun

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Turgay uçar b.çekmece serviste görevli 0212-863 30 60

Senem Ergun

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
size yakın bayiden işlem yapmanız tabiki doğal.daha tam olarak ne kadar indirim ile vereceğimiz belli değil maalesef ancak verdiğiniz fiyat inanın bölge fiyatlaması adına dip rakam olacaktır.daha düşüğü aynı özellikler üzerinde olduğu süreçe imkansız gibi birşey :))

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Güzel paylaşım teşekkür ederiz..

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
size yakın bayiden işlem yapmanız tabiki doğal.daha tam olarak ne kadar indirim ile vereceğimiz belli değil maalesef ancak verdiğiniz fiyat inanın bölge fiyatlaması adına dip rakam olacaktır.daha düşüğü aynı özellikler üzerinde olduğu süreçe imkansız gibi birşey :))
Satış temsilcimiz ile görüştüm kendileri yoğunmuş bana dönecek ve bende size net bir cevap vereceğim.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Sadıkoğlu satış temsilcisi geri dönüş yaptı, söz konusu araçta geri görüş kamerası olacağı için ve bu sistemin r-link destekli proğramda çalıştığı için donanımlara ilave etmeyi unutmuş,geri görüş kamerası olmadan diğer donanımlar sabit 53,200 .-tl olacaktır dedi..

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Her araç bir lansman rengi ile çıkar piyasaya. Captur rengi ise Renault ürün gamının keşfetme kısmındadır.Her yeni çıkan aracın bir teması ve rengi vardır.Captur çok çeşitli kişiselleştirme yapılabilecek icon donanıma sahiptir.dikkat çekme amaçlı ilk gönderilen araçlar Arizona turuncu olarak bayilere ulaştı.Mesala Bika olarak bahçemizde siyah/fildişi tavanlı aracımızda mevcut.sizin istediğiniz versiyonda (uyumluluklara dikkat edilerek) araç üretilebiliyor.

Detaylı incelemeler için showrromlara bekliyoruz.

Renault spor otomobillerinde bu rengi kullanıyor son 4-5 senedir fakat ikinci elde tutulan bir renk değil..
Aslında bu işi çözecek kişilerde sizler değilsiniz, bu aşikar, lakin yeni makyajlı megane coupe ve clio da kullanılan mavi çok güzel ve dikkat çekici, captur içinde daha dikkat çekici bir lansman rengi kullanılabilirdi...

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu gün İstanbulda bulunan 6 bayii aradı ve Captur'u test etmem için davette bulundu :D Bika'dan ses seda yok hala :D

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
torpido gözü çok hoş olmuş ..

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iç tasarım ne kadarda Clio IV e benziyor, güzel araç olmuş gerçekten, kendi segmentindeki hilkat garibesine fark atar diye düşünüyorum.