Renault Clio 1.4 Authentique 2006 Ne kadar eder?

Caner06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracım Clio Symbol 1.4 Authentique 2006 Model Klimasız değişensiz boyasız kazasız bir araç. 103 bin kilometrede. Gümüş gri renk ve lpgli. Ederi nedir aracın?

MustafaKemal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence maksimum 23-26.000 TL arası oda maksimum. Bence en önemli seçeneklerden biriKlima ve sen yok yazmışsın. Tercih meselesi. Ben Adana' da yaşıyorum buyüzden tercihlerimin arasında klima. Boya durumu ve değişen durumu da araca göre değişir zaten. Temiz ise- Al-Sat değil ise araç sahiplik süresi uzunsa (bence) tabikide alınabilir.

Caner06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
35 buçuğa aracı sattım hocam.

ermindeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
35.5 ,, iyiymis,, satmakta hayırlı bir iştir, hayırlı olsun...

Bende ise aynı araç sedan "ticari" 2008 klimali, gümüş gri, komple boyattım, motoru bakımlı, 412 bin km de ,,, alttakim, triger yeni değişti,
2 sene önce bütçeme göre 97 eskort lar vardı, kimi içi çürük, kimi dışı çürük,, bu aracı gördüm,, 3-5 fazla verip aldım, ,,,, kaça gider, yorumunuz nedir ?
Aldığımda 298 bin km di, muayeneye 310 bin lerde girdi,, diğer muayene yaklaştı,, muayeneden güzelce çıkıp sonra aracımı satmayı düşünüyorum ,

ermindeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Egzoz veya motor kulağı ile ilgili ufak bir sorun var, onuda yaptırirsam, sessiz yağ gibi gidiyor araç, ama çok geziyorum,,, yoksa kendime göre iç kapı döşeme , deri direksiyon, kol koyma, herşeyi yaptırdım,,
Arabayı bırakıp , ev zamanı geldi ,,,