Renault cu arkadaşlardan Captur Alımı için yardım

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar ALLAH kısmet ederse yakında aranıza bende katılacağım şuanda 2008 grande punto dynamik mjet 1,3 aracım var 52-53 bin civarı bütçem var captur hem eşimin hemde benim hoşuma gidiyor 2013 model 1,5 dci lere bakıyorum aslında eşim otomatik istiyor ancak otomatik dizeller benim bütçemi çok aşıyor fazla kullanmıyorum aslında şuan ki puntom 37 binde millet inananmıyor 8 yaşında aracın 37 binde olmasına ama az kullanmama rağmen yinede dizel istiyorum çünkü dizel benzin istasyonundada çok mutlu ediyor :D multijet 8 senede beni fazlasıyla memnun etti ancak renault unda dizel motorunun çok iyi olduğunu gerek şirket araçlarından gerek çevreden biliyorum şimdi aklıma takılan bu 0,9 luk otomatikler var bunlar bütçeme uygun sizce çok yakıyor mu? şehirler arası yazları izmir e gidiyoruz ben puntomda şehirler arası 3,9 - 4,0 - 4,1 arası değerleri görüyorum yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum ha bu arada donanım olarak icon istiyorum çünkü boş araç sevmiyorum şuan ki aracım bile orta donanım olmasına karşın 2 sene önce navitech marka multimedya taktırmıştım yorum ve önerilerinizi bekliyorum renault cular hihi

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dizelden sasmayin derim. 0.9 motor küçük az yakar diye bir düşünceniz var ise yanilirsiniz :) ben 3 senedir 0.9 kullanıyorum uzun yolda 5.5 un altina hic düşmedi. Su an şehir içi 7.8 lt ile gidiyor.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
0.9 motorun otomatik versiyonu bulunmuyor, 1.2 TCe EDC alman gerekiyor, 2013 modellerin 2. ellerinin fiyatı temizliğine göre 53-60 arası değişir...

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş