Renault edc sorunu ve basit cozumleri.

makilli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault servisinde çalışan bir ustaya yaptırdım ben. 350 tl'ye. İlk 1 hafta düzeldi. Sonrasında vites kutusunu kontrol ettirin uyarısı haftada 3-4 kez çıkar hale geldi. Sırada beyin değişimi var. Onunda çıkmaları 1500-2500 arası.Sıfır fiyatları da 3500-5000 arasında değişiyor.

Aküyü değiştirdiniz mi?

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akümde yeni, kavrama tanıtı mı benimsiki kalibrasyon farklı olabilir bilmiyorum bende sadece bilgisayarda orjinal clip cihazı ile değerler alınıp eski değerleein ğzerine okutuldu, titremede geçişlerde fark belli oluyor ücret olarakta 50 tl ödedim sadece.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akümde yeni, kavrama tanıtı mı benimsiki kalibrasyon farklı olabilir bilmiyorum bende sadece bilgisayarda orjinal clip cihazı ile değerler alınıp eski değerleein ğzerine okutuldu, titremede geçişlerde fark belli oluyor ücret olarakta 50 tl ödedim sadece.

Bu yonten en etkin cozumu sunuyor. Yani hem ilk hareketteki sertlik ortadan kalkiyor hemde dur kalk trafikteki vites gecisleri rahatliyor. Ama malesef en fazla 2-3 ay icerisinde eski haline donuyor. Bu durumu 2-3 ayda bir tekrarlamak kalici cozum olur gibi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet doğru yaparken denildi banada beyin tekrar eski değerlere geri dönüyor diye, tekrar yaptırmak gerekmiş bu yüzden er.tanselin de bahsettiği gibi

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Almamız gereken akü bumudur. Bi bayiyi aradim sizin araca mutlu 63 amper ebf akü olur dedi kafami karıştırdı
6e56b83370418463a06b437e5a6de56f.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

makilli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yonten en etkin cozumu sunuyor. Yani hem ilk hareketteki sertlik ortadan kalkiyor hemde dur kalk trafikteki vites gecisleri rahatliyor. Ama malesef en fazla 2-3 ay icerisinde eski haline donuyor. Bu durumu 2-3 ayda bir tekrarlamak kalici cozum olur gibi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu işlem DDT4ALL programı ile yapılıyor mu, eğer yapılıyorsa kendimiz 2-3 ayda bir yaparız sağa sola para vermeyiz?

makilli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Fiyat çok iyi, hangi şehirde, nereye yaptırdınız? Ben en son 150 TL'ye yaptırmıştım.

makilli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Almamız gereken akü bumudur. Bi bayiyi aradim sizin araca mutlu 63 amper ebf akü olur dedi kafami karıştırdı
6e56b83370418463a06b437e5a6de56f.jpg

Diğer 72-74 amperlik akülerde iş görür sanırım ama konuyu açan arkadaş bu aküden bahsetmiş bunu almak en iyisi, akü de amperin yanında 680a yazıyor, o da önemli bi rakam.

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diğer 72-74 amperlik akülerde iş görür sanırım ama konuyu açan arkadaş bu aküden bahsetmiş bunu almak en iyisi, akü de amperin yanında 680a yazıyor, o da önemli bi rakam.

Ok 390 liraya geliyor eski aküyü verdiğim zaman fiyatta iyu

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu işlem DDT4ALL programı ile yapılıyor mu, eğer yapılıyorsa kendimiz 2-3 ayda bir yaparız sağa sola para vermeyiz?

Malesef sanziman ve beyine doğrudan mudahale yok ddt4all ile.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com