Renault Fan Club Hakkında Dostlarımıza Önemli Hatırlatma.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
21628_10151201732152622_812515859_n.jpg

Değerli Renault Fan Club Dostları...
Son günlerde yaşanan Google'dan forum adreslerimizin silinme olayı sırasında bazı dostlarımız sitemizi Google'da aratırken karşılarına bizim lisanslı isimlerimizi kullanan ve bizimle uzaktan yakından alakası olmayan X bir forum sitesine yanlışlıkla girdiklerini ve hemen çıktıklarını diğer konu başlığı altında beyan etmişlerdir...
Renault Fan Club - Renault Fun Club domain isimleri ( .com |.net | .org uzantıları dahil ) 2 sene önce tarafımızca alınmış olup başka bir forum tarafından Site adresi olarak veya title-meta-tags-URL olarak kullanılması etik bir davranış değildir...
Bu işin yasal boyutlarını ayrıca araştıracağız,tüm haklarımız saklıdır...
Bunun tek izahı olabilir o da buradaki samimi ve dostluk havasına özenerek aynı duyguları yaşamak istemeleridir...
Üzülmeyin yanlışlıkla X bir foruma girseniz bile 2 dakika sürmeden kalite farkını farkederek çıkacağınızdan eminiz...:)
Yönetim Kadromuz adına Bütün Dostlara iyi forumlar dilerim...:eyv

memo_16

Bilgi Girilmemiş
aynen bende girmiştim farklı bi siteye ve hemen çıktım, hatta ben kore yada çine ait olan bir Renault Fan Club a bile girdim burayı ararken :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Artık bizimde harekete geçmemizin zamanı gelmişti hep gerek yok diye frenliyorduk birbirimizi.. Sonuçta bu tamamiyle keyif alınan dostça birşeylerin paylaşıldığı bazende ufak tefek tartışmalar yaşadığımız aile yerimiz.. ;) Okadrda olur.. :D neyse velasılkelam yolumuza engellere rağmen dimdik devam etmeliyiz...

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne olursa olsun dimdik ayaktayız.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Taklitlerimizden Sakinin
Baska Subemiz Yoktur .....