humerus06

Uğur YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baştan 5. fotoğrafta ön logonun yerinde ve ızgara da TOYOTA izleri var gibi hımm

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Makyaj geliyor dediğimde çok erken demişlerdi...:D

cagatay53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece Tamponlarda ve farlarda olan değişiklik aslında kolayca güncellenebilir.Hatta eger küçükte olsa bir tampon kırılması fln olursa sigortadan rica ederek yeni parçayı dahi alabilirsiniz küçük bir farkla.

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hemen makyaj renault hemen :D elimizdeki aracın ömrü kısa oluyor yaw
güncellemek herzaman iyidir...

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel kareler :eyv

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
evren abiden bir yorum bekliyoruz :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault-fluence-2013-facelift-makyaj-spyshot-tampon-ayrinti.jpg

ön tamponun ve ızgaranın değişmesi güzel olmus bence.. Lakin bu makyaj olayı yukarıda arkadaşlarımında belirttiği üzere hep diger modeli fiyat olarak asagı cekmekte.Lakin ön tamponu ve ızgara + logo bölümünü değiştirme şansımız olacaksa garantiden değiştirirken yeni yüzünü talep etme şansımız var..Yeni yüzüyle fluence bana biraz çakma gibi geldi orjinal bir hava sadece logo bölümünde görebiliyorum.. led farların mondeo yu andırdıgı şüphesiz. Audi yada BMW gibi kendi led teknolojisini geliştirse megane GT line daki gibi bumerang led sistemi vs gibi bir farklılık gösterse daha iyi olabilirdi . Şahsen Fluence den adına yakışır bir led teknolojisi beklerdim.. Mesela Farların üst kısmındaki boşlugu led ile degerlendirebilirlerdi.. Biz şuanda Farın üzerinde yada altında mercek önünde bir led çalışması yapıyoruz..Atakan bu konuda her zaman yanımda ve destegi için teşekkur ediyorum burdan.. Eger başarabilirsek benim tasarlamış olacagım led mi yoksa bu led farlarmı daha güzel görüncek yorumu ozaman siz vereceksiniz.. Sanırım herkezinde benim gibi düşüneceği aşikar çünkü led teknolojisi en güzel farın içinde orjinal duruyor diger türlü aksesuarcıdan alınmış gibi oldugunu kabul edelim derim.(buna bumerang led tasarımını katmıyorum). Çünkü şu yuarıdaki resimde gördüğünüz led yerlerini tamponu kestirip içine aksesuarcıdan aldıgınız ledleri koyarak yapabilme şansımız var. Yokmu? Bence var.. Bu sebeple bana cok basit geldi.. Eminim kaliteli malzeme kullanmışlardır ona sözüm yok ama yer olarak begenmedim.Dediğim gibi cok sahte durmakta..

Ben Renaultta tasarımcı olsaydım o sislerin şeklini dahada hırçınlaştırıp saga sola dogru ceker megane rs faz 2 deki gibi benzeri bir şekilde yanlara gömerdim.Ledi ise farın üzerindeki kaş gibi görünen büyük bölüme neonla kaplar BMW kaşına benzer ama daha kalın bir ışık elde eder böylece aracın bakışlarını daha asileştirirdim.. Ön logoya lafım yok ama altından hafif bir neonla kalp atışı şeklinde rolantide dururken hafif hafif yanıp sönse (alttan ışık olarak logo içinin yanması degil) kaslı yapısına destek olurdu... Benim naçizane görüşüm bu..

Sevgiler...
Evren TOPCU

Son düzenleme: