Renault Fluence BRC LPG Montajı (Baştan Sona Resimli Anlatım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arslan14

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok kıymetli araç sahibi ve lpg taktırmayı düşünen arkadaşlar, 2012 yılında sıfır aldığım Fluence 1.6 Privilage aracıma benzinle 11 bin km binebildim ve benzin fiyatlarından dolayı uzun zamandır düşündüğüm lpgyi taktırdım. Montaj konusunun çok önemli olduğunu bildiğim için uzun araştırmalarım sonucunda hakkında olumlu yorumlarla karşıma çıkan Ankara **** ****** yetkili servisinde karar kıldım. Aracıma BRC MY11 modeli lpg kiti montajı yapıldı. Montaj öncesi, esnası ve sonrasında güler yüzlü müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla bütün tereddüt ve çekincelerimi gideren her türlü sorularıma cevap veren, aydınlatan başta firma sahibi Övünç ve Can beye aracımın montajını gerçekleştiren Ahmet ve Hafız ustaya buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Hemen belirteyim aracımın arıza lambası yanmıyor sadece kronik Fransız arabası sorunu olan benzin göstergesi lpg de dahi olsa düşmeye devam ediyor. Performans, yakıt tüketimi ve diğer teknik bilgileri zamanla kullanıp fikir sahibi oldukça buradan belirtmeye devam edeceğim. Montaj resimlerinde de görebileceğiniz gibi işinin Ehli Ahmet usta oldukça başarılı bir montaj gerçekleştirdi. Daha çok şehir içinde kullanacağım ve bagajı daraltmamak adına simit tank taktırmayı uygun gördüm. Yalnız ne yalan söyleyeyim tank için stepne yerinde delik açarken için gitti diyebilirim. Onun dışında şuan için bir sorun yok. Dediğim gibi daha sonra yakıt sarfiyatı ve performans hakkında bilgi vereceğim. Şimdi her anını detaylandırdığım resimleri inceleyin ve yorumlayın lütfen ...

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun büyük bi zevkle baktım fotoğraflara:D

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
temiz bir iş çıkarılmış hayırlı olsun en kısa zamanda yakıt ıda bekliyoruz benzinli fluence kullanıcımız bir hayli fazla :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun lpg kitiniz. Güle güle kullanın inşallah. En kısa zamanda yakıt değerlerini bekliyoruz.:eyv

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli Uğurlu Olsun Güle Güle Kullanin :eyv :eyv

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı Olsun.Güle Güle kullanın.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Konu güzel,resimler çok açıklayıcı lakin forumda bu tarz konuların açılması için sponsorluk anlaşması yapmanız gerekiyor Sayın Ahmet Arslan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...