Renault Fluence Turbocharged ?

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Argentina gets a souped up Renault Fluence Turbo

Linkte verdiğim sitede Sportway görüntüsü ile özendiğimiz Fluence in meğersem 2.0 Turbo modeliymiş :aytuğ Acaba nerde bu 2.0 Turbo Fluence ? Neden en güzelleri bize gönderilmez ki :soru

Linkteki veriler 2.0 Hacminde 5.500 devirde 180 Hp güç veren, [FONT=Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif]2.250 devirde 300 Nm tork veren güzel bir motordan bahsediyor ve 6 ileri vites.
0-100 hızlanmassı 8.5 sn ve son hızı 215 km olarak belirtilmiş :)
[/FONT]
Renault-Fluence-Turbo-2.jpg

Renault-Fluence-Turbo-1.jpg

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jantları harbiden güzelmiş
Gözüm kaldı, yalan yok!

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jantları harbiden güzelmiş
Gözüm kaldı, yalan yok!

1,5 yıl aradıgım kadar varmış demi ugur :)

Faruk ayrıca bunun 2.0 motor 180 hp oldugunun videolarını yayınladım ordan detayları inceleyebilirsiniz. ama bu model ve motor secenegi sadece lansmanda kullanılmış malesef. bu sebebple ne tr de nede sportway modeli olarak dunyada yok. Fluence 2.0 motor olarak yurtdısında var ama sportway degil.Malesef Renault Türkiye bu konuda cok zayıf.. yapacak bişey yok. Bi jantı bile bulamadılar bana 2.0 motoru hiç sormadım bile :D

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1,5 yıl aradıgım kadar varmış demi ugur :)

Faruk ayrıca bunun 2.0 motor 180 hp oldugunun videolarını yayınladım ordan detayları inceleyebilirsiniz. ama bu model ve motor secenegi sadece lansmanda kullanılmış malesef. bu sebebple ne tr de nede sportway modeli olarak dunyada yok. Fluence 2.0 motor olarak yurtdısında var ama sportway degil.Malesef Renault Türkiye bu konuda cok zayıf.. yapacak bişey yok. Bi jantı bile bulamadılar bana 2.0 motoru hiç sormadım bile :D
İzlemiştim o videoyu Evren abi teşekkürler :) Renault da yapsın bakalım. En boşları hep bize gönderiyorlar. Armudun iyisini... :D