Renault Fluenceden Bluetooht'u Kaldırdı

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana yeniden üretimi yapılacagını söylediler

Hayır artık yapılmayacak Genel müdürlükten gelen kesin cevap sadece Fluence için değil bütün bluetoothlu modeller için aynı durum söz konusu...
Ama Latitude için bi ayrıcalık olabilirmiş.. Sana anlatılmak istenen muhtemelen bu olabilir..

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Japonyada yaşanan deprem sonrası bazı radyoların temininde sorun yaşandığından dolayı Renault Bluetoothlu bütün modellerindeki bluetooth özelliklerini 1 Nisandan itibaren kaldırdı.Ve tekrar bluetooth lu araç üretemeyeceğini açıkladı. Ürün temininde sıkıntı cektiği için..

Bu demek oluyorki Bluetoothlu araçların fiyatı en az 1000 TL arttı :D
Evren sende ha bire 1000 lira 1000 lira artırıyorsun arabanın fiyatını...:D:D

TÜRKMEN

Yekta Tolga TÜRKMEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
belkide :eyv
Hayır artık yapılmayacak Genel müdürlükten gelen kesin cevap sadece Fluence için değil bütün bluetoothlu modeller için aynı durum söz konusu...
Ama Latitude için bi ayrıcalık olabilirmiş.. Sana anlatılmak istenen muhtemelen bu olabilir..

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ve bence Fluence alacaklar elini çabuk tutsun derim.1 Nisandan önce üretilmiş ve şubenin elinde olan Fluence Privilage leri hemen alın geç kalmadan :)
Elektrikli Z.E. modeli ön plana cıkma cabasında bunun için farklı stratejiler geliştiriyor Renault bilginiz olsun.. İlerleyen zamanlarda detayları beraber göreceğiz zaten..

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehehehe evren abi benle aynı fiyatı istiyor :D ben bide uçuk fiyat yazdım satacagımdan değil

Bende keyfe yazdım satacagımdan degil :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dur şu benim aracın fiyatını 1000 TL daha arttırayım , hazır aklıma gelmişken :) ee nede olsa bluetooth var, Arkamys 3D var :D

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sürüş güvenliğini etkiliyor olabilir,araçta bir sürü elektronik donanım var...

Evet bu yönde alınan şikayetlerin etkisi var bende o şekilde bilgi aldım

Ve bence Fluence alacaklar elini çabuk tutsun derim.1 Nisandan önce üretilmiş ve şubenin elinde olan Fluence Privilage leri hemen alın geç kalmadan :)
Elektrikli Z.E. modeli ön plana cıkma cabasında bunun için farklı stratejiler geliştiriyor Renault bilginiz olsun.. İlerleyen zamanlarda detayları beraber göreceğiz zaten..

Satış stratejisi konusunda çok profesyoneller. taktir ediyorum herifleri başarılarından dolayı ama bizim bütçeye dokunuyo onada kızıyorum işte:

TÜRKMEN

Yekta Tolga TÜRKMEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehehehehe ben ozaman 50.000 tl fiyat koyayım
Dur şu benim aracın fiyatını 1000 TL daha arttırayım , hazır aklıma gelmişken :) ee nede olsa bluetooth var, Arkamys 3D var :D

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Artık Renaultta Bluetooth olsun diyorsanız aşağıdaki linki inceliyebilirsiniz ...

TIKLA BLUETOOTH