Renault fuluance privilage otomatik aracimin exspertiz değeri çok komik rakamlar

cagatay53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar biraz da gerçekçi olalım.Evet donanım olarak güzel fakat araç 4 vites değil mi?Tam otomatik diye biliyorum 2010 olanları benzinlide.Bunun üstüne benzinli olması da ister istemez uzaklastıracaktır kafanızdaki fiyattan.39 000 demiş arkadaş ama sanmıyorum.Umarım sizi de üzmeyecek bir fiyata satarsınız aracınızı.Fakat 40000 e yaklaşınca fiyat.kar etmeden bile satamayacaktır aracı.ve o fiyatlara dizel birçok araç alabiliyor insanlar.Kayınpederimde vardı aynı donanım.Edc çıkmadan satmıstı duzgun gitmiisti.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
2 el aracı şahsa veya galerıye verırsenız daha az zarar edersınız... bayı de anlaştığı galerilere verıyor veya kendı satıyor... dolayısıyla araç 2 kere aracı payı indırımı oluyor... zarar katlanıyor... :berbat

hasankorkmaz

Hasan KORKMAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
2010 Model Fluence Otomatik Benzinlli Privilege sahibiyim. 2. El aldım aracımı bayram öncesi. Aracımı önce İstanbul'da bir Renault2'de gördüm 36.500._TL yazılıydı fiyatı, teefonda 500.TL düşeriz sadece dediler. Araç 2-3 hafta sonra kaybodu, yani Renault2 sitesinden çıktı. Daha sonra aracı bir oto galerisinde gördüm 34.500._TL ilan fiyatı vardı 33.750_TL ye aldım aracımı. ve aracım 56.000 KM de idi LPG yoktu. Bence Çok ama çok düşük bir takas fiyatı vermişler. Ama 39.000._TL... biraz fazla demiş arkadaş.

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
2010 Model Fluence Otomatik Benzinlli Privilege sahibiyim. 2. El aldım aracımı bayram öncesi. Aracımı önce İstanbul'da bir Renault2'de gördüm 36.500._TL yazılıydı fiyatı, teefonda 500.TL düşeriz sadece dediler. Araç 2-3 hafta sonra kaybodu, yani Renault2 sitesinden çıktı. Daha sonra aracı bir oto galerisinde gördüm 34.500._TL ilan fiyatı vardı 33.750_TL ye aldım aracımı. ve aracım 56.000 KM de idi LPG yoktu. Bence Çok ama çok düşük bir takas fiyatı vermişler. Ama 39.000._TL... biraz fazla demiş arkadaş.

öncelikle üye tanıtımı lütfen, rica ediyoruz :) hoşgeldiniz bu arada :)
RENAULT FAN CLUB ÜYE TANITIMLARI

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 29.09.2012 günü aracimi yeni bir dizel fuluance dizel otomatik araçla takas için balikesir-edremit bayisine gittim ve dizel fuluance privilage alacağimi söyleyerek yeni araci beğendim fakat benim arabama 2010 fuluance privilage modeli 24.000 km de benzin- lpg li ve benim aracima 32.000 verdiler ve ben de kizdim çalişanlara clio seymbol mu kardeşim dedim ve birdaha kesinlikle sizin sayenizde renault düşünmüyorum diyerek çiktim .bu kadar mi ucuz ikinci eli şaşirdim.
orayı bende biliyorum akkaş plaza :) orası biraz ilginç bi yer, bizde zamanında scenicte bi arıza için gitmiştik, fren müşürü değişcekmiş kısa süreli bi işlem fakat 1 saat beklemiştik ilgisizler biraz, fiyatta düşük vermesi normal çünkü onlarda üzerine kar koyup satıcaklar Evren abinin dediğini bilmem ama 32 dedilerse normali 35 falandır en azından :D

cagatay53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende dynamique var EDC dci 25.000 km de boyasız. Orjinal navigasyonlu. İlana 50 yazdım sizce abartmışmıyım yoksa normal mi ?

yusuf_1977

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı konudan müzdaribim ikinci elde inanılmaz komik rakamlar telaffuz ediliyor özellikle bayilerde.Nedenini çok düşündüm .Şöyleki kiralama şirketleri 2 yıl sonra ellerindeki araçları çok ucuza vermeye çalışıyolar.Araçlar genelde renault olduğundan fiyatlara bakarken alıcılar o araçlarla kıyasalama yapıyolar.Ben aracımı 3 senede bir değiştiriyorum.Hep sıfır alıyorum.Önceki aracım Seat tı.Satarken istediğim fyata satabildim.Ancak piyasada o kadar çok renault var ki adam fiyatı en düşüğüyle mukayese ediyor.Bu nedenle en az 5 sene kullanmak mantıklı olacaktır.

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok oldurmusler... gidin disarda satin dedinenler gibi.. koyun sahibindene en az 35 bin verirler... 2010 dizel buniess lar 33e 35 e gidiyor...

FluenceEDC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim Fluence Privelege EDC 2012 25000km Opel'de 48.000 TL degeri dediler.