Renault Geliştirme Bildirimi

ozalpkilic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
knZajm.jpg

Bilgi almanızı tavsiye ederim.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araciniz kaç model? Bana hic boyle şeyler gelmiyor neden acaba :loll

ozalpkilic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://www.renault.com.tr/baglanti-uyelik.html linkinden üyelik oluşturarak aracınızın şasi bilgileri iletişim bilgileri vb. girdiğinizde aracınız ile ilgili çeşitli bakım, geliştirme, fırsat kampanya bildirimlerine ve bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca şuan geliştirilmekte olan mobil arayüz sayesinde birçok özelliğe ulaşmamız mümkün olacak.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 modelmi araç?

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle teşekkürler bilgilendirme için.

bende kaydımı yaptırdım ve aynı uyarı çıktı banada

Clio IV – Davlumbaz, Yayli Pullar
Sürdürülen kalite gelistirme çalismalarimiz sonucunda, aracinizin sürüs konforunun arttirilmasi ve uzun yillar güvenle kullanmaniz amaciyla, ön tekerlek çamurluk içi plastik davlumbazlarinin ve arka kampana üzerinde bulunan yayli pullarin, kontrol sonucuna göre gerekiyorsa degistirilmesini öngörmekteyiz. Aracinizla ilgili olarak, tamamen ücretsiz gerçeklestirilecek bu uygulama için dilediginiz bir yetkili servisimizden randevu alabilirsiniz.

sistem biraz ağır aksak işlesede güzel bir sistem. bazen hata veriyor atıyor hesaptan filan ama genede işlemi yapıyor. aracı eklerken sunucu hatası dedi sayfayı yeniledi ama aracı ekledi genede... bu sorunlar iyileştirilirse iyi olur heleki birde mobil uygulama gelirse daha iyi.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende kayıt oldum ancak bende bu şekilde bir uyarı vermedi demekki benim aracımda bir problem yok :) ama içim rahat etmedi yarın garantiden baktıracağım :)

ozalpkilic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracım 2014 model joy paket :)

ozalpkilic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
myrenault kullanımı yaygınlasırsa gelişiminin devam etceğine inanıyorum bu yüzden reno aracı olan tanıdıklarınızı davet edin :)

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
randevu için form doldurduk arayan soran yok

ozalpkilic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servisler yoğun bende doldurdum baktım 1 saate aranmadım direk servisi arayıp randevumu oluşturdum :)