Renault Hastası KöyümdEN RenaultLar ...

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haydar abi Memurumuz yok hepsi köylü :) Kadir Servis cook iyi olur :) süha Köyün adı KADIOGLU :)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tam renocu bunlar :p

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renaultköyclub hehe hehe hehe hehe

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin köyleri bilemem ama Edirne tarafında özellikle meriç nehrine yakın köyler çok zenginmiş .
Düşünün köyün yıllık Bir Milyon TL geliri varmış ve köyün yol gibi ihtiyaçlarını kendileri karşılıyorlarmış .
Büyük Traktörler
Pahalı Otomobiller vs. vs.

Karadeniz tarafında ise denize yakın yerler fındıkla geçiniyorlar . İç tarafta Buğday-Şeker Pancarı-Sebze Meyve yetişiyor .
Amasya Tokay çevresinin köyleri çok çalışkan , Samsun'un köyleri tembel.

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
RENO virüsü bulaşmış köye :D:D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haydar abi koy orta halli insanlarda yurt disinda kalan gurbetci kesim cok .. Pahali traktorler pahali arabalar inanmassn belki ama konya bozkiri ortasindayiz koy triplex villalarla dolu . Ama r12 den tut 2012 kangooya kadar herkes renocu ben r11 le basladim araba seruvenime sonrasinda broadvay europa ve simdi megane var . Bi sonraki arabam laguna olacak insAllah...

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Haydar abi koy orta halli insanlarda yurt disinda kalan gurbetci kesim cok .. Pahali traktorler pahali arabalar inanmassn belki ama konya bozkiri ortasindayiz koy triplex villalarla dolu . Ama r12 den tut 2012 kangooya kadar herkes renocu ben r11 le basladim araba seruvenime sonrasinda broadvay europa ve simdi megane var . Bi sonraki arabam laguna olacak insAllah...
Dogrudur İnanirim Bizim Koyde Normal Koy Evleri Bile Tripleks Buyuk Traktor Bizim Disimizda Yok Ama Kucuklerden Az Da Olsa Var Gurbetci Bizde Az Koy Adi Balballi Akyazi İlcedi Sakarya E-6 Akyazi Cikisinda Sagda Kalir Cola Turka Fabrikasini Otoyolda Gorursun Onun Arkasindan Baslar Ankara-İstanbul Yonunde Solda

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben koyu tarif etmeye kalksam haritadan sogursun :D