Renault II.kasa Scenic ayna için led sinyal yapımı

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerine ve emeğine sağlık. Güzel günlerde kullan kardeşim. Uygulama çok güzel ama müzik felaketti. Resmen kilisede hissettim kendimi, kıstım sonuna kadar sesini12 3

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim resimlerde , müzik te iyi olmadığının farkındayım. Aceleden arabayi bile yıkamadan resimledik. Birde resimleri arkadaş kendi cep tlf nu ile çekti. Sözde 10 küsür mp olsada düzgün resimler çıkmadı. Zaten 2-3 defa yüklerken sonlara doğru hata verdi. Bende aceleden rastgele dediğiniz gibi papaz müziğine benzer bir muzik hazırdan seçmişim. Elhamdulillah namazını müteakip kılan biriyim. Ama işte dediginiz gibi müziği kapatıp işe odaklanmaliyiz. Ama bundan sonra acele etmeden daha dikkatli olurum. Huyumdur , söz vermişsem o sözün ağırlığını cok hissederim. Bu işlemi de soran çok arkadaş vardı. Bende en kısa sürede halledecegim diyince ve havaların da soğuk ve yağışlı geçmesi acele etmemize sebep oldu.

1979ahmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar, buda bu akşam benim aracıma yapmış olduğum ayna kapaklarına sinyal ledleri, tabiki de Yusuf beyin fikri sayesinde...
attachment.php

videoya da çektim ama yükleyemedim, başarınca onuda görürsünüz..

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun ahmet bey çok güzel olmuş gerçekten, En kısa zamanda videoları bekliyoruz:eyv

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ahmet bey tebrikler gayet güzel ve şık olmuş. istedikten sonra insanoğlunun elinden bir şey kurtulmaz. benim gibi elektroniğin e sinden anlamayan bile istese rahatlıkla yapabilir. herkese tavsiyemdir. orjinalligine sadık kalarak çok hoş bir çalışma. ve maliyet olarak ta 5-10 tl yi geçmiyor. Ahmet bey tekrar elinize sağlık. Scenicli güzel yolculuklara ...

1979ahmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok sağolun,