Renault Kadjar Ayna Katlama Problemi

whitehuts

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba, Sabahları ve araba yıkandıktan sonra katlanan aynalar tam açılmamaktadır. Bir yere gelip orada takılı kalıyor. :mad::mad: Elimde destek verdikten sonra açılıp kapanma normale dönüyor. Bununla ilgili forumda bir detay bulamadım. Konuyla ilgili biraz araştırma yaptığımda kronik bir hata olarak bir kaç yerde yorumlar gördüm.
Bu sorunla karşılaşan oldu mu? Sorunu çözebilende varsa destek olursa sevinirim.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mekanizma kirlenmiş zorluk çekiyor olabilir çok güzel temizlenmesini sağlarsanız düzelir diye düşünüyorum

whitehuts

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mekanizma kirlenmiş zorluk çekiyor olabilir çok güzel temizlenmesini sağlarsanız düzelir diye düşünüyorum
herhangi bir yer sökmeden dönen mekanizmanın orayı yağladım. eskiye göre daha iyi ama başka bir öneriniz olursa onu da denerim.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herhangi bir yer sökmeden dönen mekanizmanın orayı yağladım. eskiye göre daha iyi ama başka bir öneriniz olursa onu da denerim.

O mekanizmada yada motorlarında herhangi bir bozukluk, arıza, kusur yoksa güzelce temizlenip yağlanması yeter.

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni sorun bende de var. Sokmek gerekiyor mu aynayi nasil yapabiliriz bu islemi

whitehuts

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni sorun bende de var. Sokmek gerekiyor mu aynayi nasil yapabiliriz bu islemi

ben plastik parçayı aralayarak içeriye silikon yağlayıcı sıktım. şu ana kadar bir sorun çıkmadı. Sizde deneyin umarım işe yarar.;)

Baturalp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yıkama ve yağmur sonrası oluşuyor. Kronik bir sorun. Yağlama yapınca düzeliyor. Ama sonra yine olur.