Renault Kadjar gizli özellikler ddt4all ile açma konusunda yardim istek başliği

uguro07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese selamlar KADJAR 2015 1.5 DCİ İCON CAM TAVAN aracımda Almış olduğum DDT4ALL uyumlu ELM 327 cihazı ile kendim Kadran 260 yapma eller serbest kilitleme Lastik basınçları PSİ yapma özelliklerini kendi araştırmam ve çabalarım ile yapmış bulunmaktayım ancak RSOUND ve Tabela okuma sistemlerini aktif etmeye çalıştıysamda başaramadım RSOUND RLİNK de göründü aktif oldu ancak basınca açılmıyor eksik bir şey mi yaptım anlamadım Tabela okuma sistemini de aktif edemedim :S bu konuda bilgisi olan abilerimden yardım bekliyorum... hımmhımm

Bu arada bu cihaz yazdığım tarih itibarı ile 120 TL lik bir cihaz temin ve özellikleri açma konusunda yardım talep eden arkadaşlar için yardım etmeye hazırım elimden geldiği kadar...

DDT4ALL İLE ilgili yardım istek gizli özellik açma konularını bu başlıkta toplanıp paylaşabiliriz...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.
Talisman ve megane 4 model sayfalarında, özellikle talisman mofel sayfalarında saydığınız gizli özelliklerin ve daha fazlasının videolu tariflerini yaptım.Oradan devam edersek iyi olur.Yoksa konular çok dağılıyor.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uguro07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim zaten çoğunu sizin videolarınızdan bakarak yaptım ancak tabela okumada ve Rsound da problem yaşadım ilgili konulardan size danışacağım teşekkürler.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim zaten çoğunu sizin videolarınızdan bakarak yaptım ancak tabela okumada ve Rsound da problem yaşadım ilgili konulardan size danışacağım teşekkürler.

Rsound bende de görsellere geldi ama aktif çalışmıyor çok da lazım değil, onun dışında zaten işe yarar olan özellikleri halletmişiniz gerisi zaten kullanışsız, tabela okuma da bana gereksiz geliyor mesela.

uguro07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
RSOUND Bu gün aktif ettim ancak ses gelmiyor sanırım bu ses sorununu çözen varmı acaba ilk araba harici gelmiyormuş çoğu kişidede? Tabela okumada bir türlü yapamadım with tsr kısmını present , tsr osp kısmını with osp yaptım expert mod da after sales yaptım restart çektim aktif olmadı yarın with tsr deneyeceğim birde arabayı kilitleyip yeniden açmayı uyku modu sonrası deneyeceğim bakalım

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rsound aktif edildiğinde sadece mavi araba A10 idi yanılmıyorsam sadece o seçili iken ses geliyor diğerleri çalışmıyor zaten. Hep öyle idi sonradan açılan sistemlerde.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uguro07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rsound aktif edildiğinde sadece mavi araba A10 idi yanılmıyorsam sadece o seçili iken ses geliyor diğerleri çalışmıyor zaten. Hep öyle idi sonradan açılan sistemlerde.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RSOUND dan gelen ses araç göğüs ortasındaki delikli kısım altındaki hoparlörlerden geliyormuş ancak bizim araçlarda o hoparlör olmadığı için ses gelmiyor ancak tesisatı hazır küçük bir hoparlör ile olay çözülecek gibi çok mu gerekli tartışılır...

Tabela okuma da sanırım 2015 model araçlarda kamera versiyonu ile alakalı kamera uyumsuz sorunu var..