Renault Kadjar silecek takımı

hamemo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Kadjar aracımın sileceklerini değiştirmeyi düşünüyorum. Silecek takımı için tavsiyeniz var mı?

yleventcilingir

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Megane 3 için Bosch Aerotwin plus almıştım çok memnum kaldım kalitesinden, biraz pahalı ama parasını çıkarıyor emin olabilirsiniz. Kadjar için plus'ı göremedim ama aerotwin olarak var.
Renault Kadjar aracımın sileceklerini deÄŸiÅŸtirmeyi düÅŸünüyorum. Silecek takımı için tavsiyeniz var mı?

hamemo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 3 için Bosch Aerotwin plus almıştım çok memnum kaldım kalitesinden, biraz pahalı ama parasını çıkarıyor emin olabilirsiniz. Kadjar için plus'ı göremedim ama aerotwin olarak var.

Araştırayım hocam. Cevabınız için teşekkür ederim.

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben piyasadaki tüm silecekleri test ettim. Çin de dahil. Bosch Aeotwin kalitelidir cam suyunu sulandırmadan kullanırsanız güneşe maruz kalırsa sileceğin ömrü kısa olur (6 ay -1 sene) içindeki madde sileceğin külünü alır camda ses yapar.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla 27 liraya muz silecek takımı aldım sessiz kullanıyorum. Pahalı markaya çok daha fazla paralar verip bir yaz güneş altında sıcakta kalınca pert olacağına ucuz silecekten senede 2-3takım alırsın mis gibi tertemiz sessiz sıfır silecek kullanırım ki ben aldığım 27liralık takımı 1 senedir yaz kış kullanıyorum hiç sıkıntısız.

hamemo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla 27 liraya muz silecek takımı aldım sessiz kullanıyorum. Pahalı markaya çok daha fazla paralar verip bir yaz güneş altında sıcakta kalınca pert olacağına ucuz silecekten senede 2-3takım alırsın mis gibi tertemiz sessiz sıfır silecek kullanırım ki ben aldığım 27liralık takımı 1 senedir yaz kış kullanıyorum hiç sıkıntısız.

Silecek takımını nereden aldınız hocam? Linki var mı?

whitehuts

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bende seninle aynı düşüncedeyim. bosch aerotwin aldım çokta memnunum ama bir daha almam. 1 senede gidiyor o kadar para vermeye değmez

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Montaj iÅŸini nasıl çözdünüz hocam?

Çok basit, mandalı var ona basarak eskisini çıkarın eğer aero twin falansa onun kapağı var açın çıkıyor, yenisi yerine tık diye oturuyor inanın ilk def yapsanız bile başarırsınız :)