Renault Kangoo 6.Vites 120-170 km Deneme [1080P]

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi ben full dag yolu giderken o anlik yakit tuketimi neler yaziyor bir bilsen.

haklısın inanırım ve eminim gene de diğer markalardan az yakıyordur renault kendini motor olarak kanıtlamış bir model ve marka mercedes şasi ve dizayn ı kopyalayarak tescilledi zaten :D

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

haklısın inanırım ve eminim gene de diğer markalardan az yakıyordur renault kendini motor olarak kanıtlamış bir model ve marka mercedes şasi ve dizayn ı kopyalayarak tescilledi zaten :D
Aynen abi merco ve nissan reno motorlarini kullaniyor. Iyi olmasa neden kullansin ki dimi

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle ve dikkat et renault ürün gamında tek değişmeyen motor seçeneği 1.5 dizel motordur !!

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle ve dikkat et renault ürün gamında tek değişmeyen motor seçeneği 1.5 dizel motordur !!

Abi oda degisiyor. Simdi 1.6 dizel 130 hp olan motorlar geliyor. 1.5 dci lar boyle performansli iken 1.6lar daha iyi olacaktir. Hem seri hem de ekonomik.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi oda degisiyor. Simdi 1.6 dizel 130 hp olan motorlar geliyor. 1.5 dci lar boyle performansli iken 1.6lar daha iyi olacaktir. Hem seri hem de ekonomik.

bazen her yeni yeni değildir umarım 1.5 gibi kendini kanıtlayabilir ve uzun süre motor yelpazesinde yerini alır

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bazen her yeni yeni değildir umarım 1.5 gibi kendini kanıtlayabilir ve uzun süre motor yelpazesinde yerini alır

Aynen oyle 1.6 dci larin durumunu zamanla gorecegiz.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nissan kullanıyor demeyelim Renault Nissan'da da kullanıyor diyelim %44 küsürü Rönonun zaten nissonun hisselerinin :D

Videonun sonlarına doğru biraz daha ağır hızlanmaya başladı sanki normalden BİRAZCIK yavaş :) maşallah yine 1.5 leş candır dizeller içinde

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nissan kullanıyor demeyelim Renault Nissan'da da kullanıyor diyelim %44 küsürü Rönonun zaten nissonun hisselerinin :D

Videonun sonlarına doğru biraz daha ağır hızlanmaya başladı sanki normalden BİRAZCIK yavaş :) maşallah yine 1.5 leş candır dizeller içinde

Yavaslamasi normaldir. Ben 6. Viteste bu kadar gitmesini bile beklemiyordum. Normalde 5. Viteste ulasmasi lazimdi ama sartlar elverisli degildi. Artik bir daha ki sefere.

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bi 105 lik Kangoo'yla denemek istiyorum aslında yaptığım işlemler ne kadar fark etmiş merak ediyorum..

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bi 105 lik Kangoo'yla denemek istiyorum aslında yaptığım işlemler ne kadar fark etmiş merak ediyorum..

Atakan sonucu 4 gözle bekliyor olacağım. :) Bu arada 4 mevsim lastikle denemek lazım Kış lastikleri aracı çok kesiyor.