Gokay

Gökay SALMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O Kapaklari Tekrar Düzgünce Kapat Yoksa Tekere Değer Kırılır Haricen Satılmıyor Komple Davlunbaz Almak Lazım Gelir Ki O Da Çok Para Aman Dikkat

sagolasın haydar abi buna dikkat edıyım bu hafta sonu leş sarılardan kurtuluyorum demektir:)

Gokay

Gökay SALMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun ozan abiyle buluştuk lipimide aldım:) bi takması kaldı:)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Hadi Hayırlısı Güzelce Foto Da Çek Paylaşirsin Hadi Bakalim O Lipi Kaç Vidayla Tutturacaksin Onu Da Say Benim İçin Vida Olayı Uyuz Ediyor Beni Yoksa Alicam Hatta Boyaticam Gövde Rengine Bantlarla Beraber İnşallah Da O Vida Olayı Sakata Bağliyor Beni

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kangooculara hep sasırmısımdır eski kangoocular eskiden m3 yeni kangoocularda eskiden s500 kullandıgı için
eskiciler adeta bir yarıscı yeniciler ise bir dedektif edasıyla ses kusur ve arabada eksiklik ararlar bu eksikler hiç bitmez suda olsa buda olsa diye surup giderhehe
bu arada yeni kangoocularda hızdan ödün vermez
araabanın ne kadar seri oldugu hep dillerdedir:D

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
kangooculara hep sasırmısımdır eski kangoocular eskiden m3 yeni kangoocularda eskiden s500 kullandıgı için
eskiciler adeta bir yarıscı yeniciler ise bir dedektif edasıyla ses kusur ve arabada eksiklik ararlar bu eksikler hiç bitmez suda olsa buda olsa diye surup giderhehe
bu arada yeni kangoocularda hızdan ödün vermez
araabanın ne kadar seri oldugu hep dillerdedir:D
Kullandın zamanında,hakkını yeme arabalarımızın...:D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Çok Be Usta Sıfır Arabaya 22 Vida Atılır Mı Ama Birde O Lip Gövde Rengi Olsa Ne Olur Acaba ?

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın

Gokay

Gökay SALMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi Hayırlısı Güzelce Foto Da Çek Paylaşirsin Hadi Bakalim O Lipi Kaç Vidayla Tutturacaksin Onu Da Say Benim İçin Vida Olayı Uyuz Ediyor Beni Yoksa Alicam Hatta Boyaticam Gövde Rengine Bantlarla Beraber İnşallah Da O Vida Olayı Sakata Bağliyor Beni

tamam abi sayarım ama ozaman abı bana bugun çift taraflı bantında tutabılecegını soledı:)

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın