masum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 2012 model kangoo m var.Hava filtresi,mazot filtresi ve polen filtresi değişimini bilen varsa anlatabilirmi?

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kangoo mu ilk aldığımda çamurluklara havalı korna bağladım sağlı sollu metal korna motorlu . Sonra amerikadan hornblaster. Com dan korna almaya çalışdım. Ancak gümrüğe takılacağından dolayı alamadım.

01airforce

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi geceler benim arabada ki vites sorununu cozemiyorum arkadaslar yağmurda iken su birikintisinden gectigim zaman özellik le 1 ve 2 vites gecisle inde sorun yaşıyorum normalde bir sıkıntı olmuyor bu neden kaynaklanıyor olabilir yardımlarınızı bekliyorum 2005 model aracın 1.5 DCI

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yüksek ihtimalle vites kolunu şanzımana bağlayan dirsek gibi içinde küresel bağlantı olan parçayı koruyan kauçuk körük sızdırmazlık görevini yapmıyordur..içine pislik doluyorsa o da sıkıntı yapar yağlanmış bölgeler yağdan arındığı için kayganlığını yitirir..sıkışmaya sebep olabilir..

AZS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 kangoların silecekleri nasıl kaldırılıyor bilen varmı acaba ?
Dün gece donmasın diye kaldırmaya çalıştım ama ne mümkün kaldıramadım .
Son çare gazete serdim sileceklerin altına
polis kaldırmaya çalışsa kesin kırar

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 kangoların silecekleri nasıl kaldırılıyor bilen varmı acaba ?
Dün gece donmasın diye kaldırmaya çalıştım ama ne mümkün kaldıramadım .
Son çare gazete serdim sileceklerin altına
polis kaldırmaya çalışsa kesin kırar

Kangooların silecekleri kalkmıyor maalesef şöfor tarafını hiç zormalamayın hiç kalmıyor zaten

ishadogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim merakım şu; geçenlerde fiat sitesini gezerken doblonun binek sınıfı arabalar arasında yer aldığını gördüm. Ben hiç fiat markasına sıcak bakamayan biriyim. Doblonun da binek araç gibi bölünmüş yolda 110 la gidebileceğim ve iki yılda bir muayene yaptırabileceğim bir olanağı var mı?

mm287

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba canlar,
bende 2007 model 1.5 dizel model var.orijinal teyp var.yepyeni track cd yapıyorum.kafasına göre bazen çalıyor,sıklıkla da error veriyor.sizde de bu sorun oluyor mu?oluyorsa nedenini ve çözümünü rica edecektim.esen kalın.

SERKAN26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 2004 1.5 Kangoo dizel var.Araç arada bi istopluyor.Bunun sıkıntısını bulamadık.Hata kodu Df137 Alçak basınç yeterli basınç yok diyor.Ne aklınıza geliyorsa baktırdım. Sensörler, mazot pompası,beyin, anahtar,hiçbiri değil sizce neden olabilir.Yardımcı olacak varmı?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bugün yeni hava filtresini taktık 88a7f815c5d24bbab6a5b394af53b0f7.jpg