Renault kapi alti işikli logo

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu tarz olanlar çıkmadan kapı içine monte edilenden almıştım 4 adet. Ayrıdan pil ile denemiştim görüntüsünü görmek için. Benimkinde kesme olayı olduğu için sonradan kıyamadım kapı sacına öylece kaldı, hala kutusunda duruyor.:)

Bunlar daha iyi, en azından kesme olayı yok. Canınız sıkılınca sökersiniz, merakı olanlara tavsiye ederim.

gokceli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba 4 adetin fiyatımı 75 tl ?

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba 4 adetin fiyatımı 75 tl ?

evet 4 adet cihaz 6 adet logo 4 ü sarı zemin 2 si siyah zemin yani ister 4 ünü de sarı olarak veya önler sarı arkalar siyah değişik kombinasyonlar yapabilirsiniz. takım fiyatıdır.

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mrb,bende almayı düşünüyorum ancak çalışma sistemini ve tam olarak kapının neresine monte edildiğini anlamış değilim,kapı cepleri su neyim koydugumuz,onun oraya takarsan abest görünür diye düşünüyorum

TC_Oğuzhan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapı altına uygulamalı gösterme şansınız var mı? Resimli olarak yani. Tam olarak uygulamayı anlayamadık ??

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapı altı logolarında biliyorsunuz iç plastik aksamın alt tarafını kesip yerleştiriyorlar tesisatı kapı içine döşüyorlar.

bunda aynı şu şekilde kapı iç duvarına yapıştırıyorsun.

MERCEDES-KAPI-ALTI-LED-LOGO-DELMEDEN-MONTAJ__88540993_0.jpg

pilli bu yüzden elektrik tesisatından kablo çekmeye gerek yok. kapıyı açtığında şu şekilde yere logo yansıtıyor

174257469_tn30_0.jpg

ürün şu

s-LED-Car-Vehicle-Door-Laser-Projector-font-b-Logo.jpg

logonun daha net görüntüsü şu

-universal-fit-Renault-Koleos-Laguna-Duster-Megane.jpg

logo kartuşu sökülüp takılabildiğinden istersen renault amblemini çıkart ismini yazdır onu tak yada clio yazdır onu tak yada mercedes amblemini tak. yani cihaz sabit logoyu istediğin gibi değiştirebilirsin.

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tşkrler,peki sensörmü var neye göre kapı acıldıgında algılayıpta yanmaya başlıyor

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tşkrler,peki sensörmü var neye göre kapı acıldıgında algılayıpta yanmaya başlıyor

evet sensörü var altında, pakette küçük metal bir parça onuda kapı eşiğine yapıştırıyorsunuz kapı kapandığında bunlar üst üste geliyor ve ışığı kapatıyor.

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli satislar.guzel urun alacak arkadaş uygulamadan sonra aracini yikatirken dikkatli olmali yada yikamada kesinlikle cikarmali cunku cabuk duser

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli satislar.guzel urun alacak arkadaş uygulamadan sonra aracini yikatirken dikkatli olmali yada yikamada kesinlikle cikarmali cunku cabuk duser

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aracın dışına değil içine uygulanıyor :eyv bu yüzden yıkamayla bir alakası yok zaten sök yapıştır sök yapıştır tutmaz bir kere yapıştırıp bırakacaksın.