Renault KASKO hakkında ve orijinal paspas arıyorum...

ottomanil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkesi iyi günler arkadaşlar aracımın kasko zamanı geldi ve en iyi teklifi Renault Kasko dan aldım altyapısını aksigortanın sağladığını öğrendim bu konuda bilgisi olan var mı yardımcı olabilirmisiniz klozu nasıldır önerirmisiniz ve de ayrıca aracımın orijinal kauçuk paspasları yıkamacıda kayboldu paspaslardan arıyorum orijinal olsun istiyorum 75 lira civarı dediler Ankara ve İzmir içinde bu paspasları kullanmayan satmak isteyen varsa benimle iletişime geçebilir mi şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaskonuzu bütçenize uygun şekilde yaptırmanız tabiki herzaman en iyisidir velakin yaptırırken içeriğini öğrenin gelişi güzel kasko yaptırıp Allah korusunda yine ufak tefek kaza olduğunda canınız sıkılır misal örnek veriyim artık opsiyenel diye biliyorum veya full pakette vs de var mini onarımlarla kaskoyu bozmadan ufak ezilme çizilme ayna vb şeyler değişiyor ve tramere yansımıyor bir bedeli var tabikide aracınızın piyasa değerini kısacası maddeleri öğrenin. iyi günler. :eyv

SedatBnd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal paspas bende mevcut. 3d paspas aldım, orjinaller arabanın üstünde 1 hafta kaldı kalmadı.

ottomanil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim yorumunu icin sedatbnd hocam izmir ve ankarada iseniz alabilirim sizden