Renault megan 1.6 Coupe Dynamique acil yardım

gargaburun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cümleten merhabalar manavgat dan..sitenizde çok yeniyim.ismim kadir.bu ilk mesajım..şuan ilk mesajımı emanet pc den yazıyorum..:)
sizlerden ricam bu araç hakkında bildiklerinizi paylaşmanız..,Renault megan 1.6 Coupe Dynamique,2000 model,180 bin de,
araç dıştan albeni diyor çok temiz.. iç kısmını bilemiyeceğim.. full +full dedikleri özellikte bir araç.. fiyatıda çok uygun..

bu araç alınırmı sizce.elimde kalırmı..çevrem korkutuyor beni bu hususta.tek kapılı alınırmı vs vs diyerekten.nasipse saate araca bakmıya gideceğiz.. bu sebebden bayağı aceleciyim kusura bakmayın:)şimdi yola çıkıyorum..yolda yine emanet bir pc bulur girerim siteye :)
şimdiden teşekkür ederim..

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane coupe tabiki alınır. full özellik 2000lerde nadir diye biliyorum bilen arkadaşlarımız yazar. full 4 airbag sunroof deri koltuk far yağmur sensörü olanı ise tamamdır :)
180bin sizi korkutmasın zaten normali o 13 yıllık araba. alınır satılır siz alıyorsanız başkasıda sizden alacaktır ha 2 günde satamazsın onu göze al. resimlerini görmek lazım fiyatını kaza durumu boya durumu bunlra göre yorum yapılabilirdi ama bukadar bilgiye bu:)

gargaburun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim :) aracın rengi,imzanızdaki reno mega nın aynısı.camlar siyah. çelik cant çok yakışmış araca..cam rengi ile uyuşmuş.. :9 koltuklar deri deyil..
özellikleri..
abs. 4 airbag..klima.. hidrolik.. 4 lastik sıfır..alarm, merkezi kilit,çelik cant.immobilizier,camlar otomatik,direksiyon foksionel mi öyle birşeymiş :) aynalar elektirikli..xenon far..radyo teyp vs vs :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Servise baktırmadan alma derim...

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane coupe tabiki alınır. full özellik 2000lerde nadir diye biliyorum bilen arkadaşlarımız yazar. full 4 airbag sunroof deri koltuk far yağmur sensörü olanı ise tamamdır :)
180bin sizi korkutmasın zaten normali o 13 yıllık araba. alınır satılır siz alıyorsanız başkasıda sizden alacaktır ha 2 günde satamazsın onu göze al. resimlerini görmek lazım fiyatını kaza durumu boya durumu bunlra göre yorum yapılabilirdi ama bukadar bilgiye bu:)

Bizim coupelerin far yağmur sensörü olanı var mı ki, yoksa bende de var da ben mi bilmiyorum :)

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim :) aracın rengi,imzanızdaki reno mega nın aynısı.camlar siyah. çelik cant çok yakışmış araca..cam rengi ile uyuşmuş.. :9 koltuklar deri deyil..
özellikleri..
abs. 4 airbag..klima.. hidrolik.. 4 lastik sıfır..alarm, merkezi kilit,çelik cant.immobilizier,camlar otomatik,direksiyon foksionel mi öyle birşeymiş :) aynalar elektirikli..xenon far..radyo teyp vs vs :)
Kafana göre araba bulamazsan benim coupeyi veriyim sana 16 16v 2000 mod. full ne ararsan var 4 cam otomatik sunroof deri döşeme çalışmayan hiç bir aksamı yok :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bizim coupelerin far yağmur sensörü olanı var mı ki, yoksa bende de var da ben mi bilmiyorum :)
yağmur sensörü şöyle var silecekler hızlı çalışırken kırmızı ışıkta yavaşlarlar :)
far sensörü var diye hep duyuyorum ama şahit olmadım :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sunroof olsun bence [MENTION=21155]gargaburun[/MENTION]

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sunroof olsun bence [MENTION=21155]gargaburun[/MENTION]