Renault megan 2 kart pilini değiştir arzasi çözüldü.

duronur2005

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:bravoSLM ARKADAŞLAR ARTIK EKRAN DA KART PİLİNİ DEĞİŞTİR ARZASI GÖRÜNMEYECEK HERKESE HAYIRLI OLSUN
BÜTÜN İŞLEMLERİ YAPTIKTAN SONRA .ARABANIN İÇİNDE 4 DEFA AÇ KAPA YAPIN PİLİDE YENİ TAKIN SAYGILAR.UZUN UGRAŞLAR SONUNDA HALLETTİM.

https://www.youtube.com/watch?v=tZ4TzQP_KpI#action=share

https://youtu.be/tZ4TzQP_KpI

Son düzenleme:

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Orjinal kartı sökmek istemiyorum aynı hatayı bende de veriyor. Bi arkadaş da farklı bir şekilde çözmüştü bu sorunu. Pili şarj ediyordu 3-5 dakika sonra kart pilini değiştirin uyarısı 1-2 hafta çıkmıyordu.

duronur2005

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşlar bende birçok şeyler denedim pili sarj ettim yazı kayboluyor bir hata sonra tekrar çıkıyor arabada test modu yaptım .arabanın içinde açkapa yaptım yine kurtulamadım bu arzadan .ensonunda kartı söküp tamit etmeye karar verdim .boinden başladım. mercekle kartın heryerini konturol ettim entekrenin bacagında kılcal soguk lehim buldum.lehimledim.bobini de duzgun şekilde lehimledim pilide yeniledim arabanın içinde 4 defa aç kapa yaptım ve kartı taktım yazı gelmedi.yazını gelmediiği ne güzelmiş.1 yıldır vardı bende

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
slm arkadaşlar bende birçok şeyler denedim pili sarj ettim yazı kayboluyor bir hata sonra tekrar çıkıyor arabada test modu yaptım .arabanın içinde açkapa yaptım yine kurtulamadım bu arzadan .ensonunda kartı söküp tamit etmeye karar verdim .boinden başladım. mercekle kartın heryerini konturol ettim entekrenin bacagında kılcal soguk lehim buldum.lehimledim.bobini de duzgun şekilde lehimledim pilide yeniledim arabanın içinde 4 defa aç kapa yaptım ve kartı taktım yazı gelmedi.yazını gelmediiği ne güzelmiş.1 yıldır vardı bende

Bende yedek kartı bi deneyeyim bari. Onu sökmüştüm daha önce.

duronur2005

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bugün bir arkadaşımın kartı aynı arza vardı bu ğün söktüm herşey çalışıyor du sade kart pilini değiştir arzası vardı bobin de birşey yoktu sade entegrenin bacaklarını lehimlerini tazeledin
sorun gitti. haydi arkadaşlar kendi kartınızı kendiniz tamir edin anahtarcılar rant haline getirmişler.bu arzanın tamiri olmaz yeni kart alacaksınız diyorlardı.

delimatrock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bu problemle bi önceki aracımda karsılaşmıştım, 50 tl'mi almıstı, kartın da anasını bellemişti :)) Allah razı olsun, güzel çalışma olmuş, emeğine sağlık.

duronur2005

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rica ederim arkadaşım yardımcı olabildiysem .yapamayan arakadaşlar olursa yardımcı olurum duronur2005@hotmail.com maıl atabilirsiniz veya forumdan yazabilirsiniz.