Renault Megane 2 - 1.5 dCi Authentique Modifiye Aşama 1 Gebze

ercan_j

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Megane 2 - 1.5 dCi Authentique Modifiye Aşama 1
Karbon Göğüs Kaplama

Arkadaşlar ben Ercan, uzun süredir bu formu takip ediyorum megane 2 almaya karar verdiğimde yaklaşık 5 aydır forumları takip ediyorum buraya demir atıp paylaşımları burada yapmak istedim. Renault Megane 2 - 1.5 dCi Authentique araç aldım kazasız orjinal 2009, 26,500'e ve boş hali tabi şimdi sıra ile sıradanlıktan nasıl çıkartıyorum aşama aşama gün gün konu olarak açacağım

ilk aşamamız çirkin bir görüntü sunan göğüs kısmı, bu kısmı karbon kaplama ilk daha şık bir görünüm kazandıracağız. uygulamaların nasıl yapıldığını göstermeyeceğim sadece ilk hali ve son hali olarak yayınlayacağım. isteyen arkadaşlara da bu konuda yardımcı olurum yardım almak isteyen arkadaşlarım 0545 582 31 42 numaradan bana ulaşabilirler ve buyurun arkadaşlar ilk ve son hali.

öncesi:

en7ip4xi.jpg

sonrası:

jra5ptqp.jpg

Son düzenleme:

ErCaN93

Ercan KUZU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldin adaş, ellerine sağlık güzel olmuş, Hergün takip edeceğim :)

ercan_j

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvalla dostum şuan bir paykaşım daha hazırlıyorum, bu şekilde paylaşımları seviyorum başkalarına yol göstermekten hoşnut kalıyorum : D

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldin ercan emeğine sağlık. Ancak aynı konuyu iki kere açtığından dolayı diğer konuyu silmek durumundayım

ercan_j

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı konuyu iki defa açmadım ki :D farklı ikiside yada farkında olmadan birşey mi yaptım anlamadım

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı konuyu iki defa açmadım ki :D farklı ikiside yada farkında olmadan birşey mi yaptım anlamadım

Yeni koyacağınız resimleri ve açıklamaları kaplama olarak yaptığınız işlemleri burdan devam ettirebilirsiniz. Benzer aynı konular diğer üye arkadaşarın açtığı konuları aşağıya kaydırdığı için bir bakıma onların hakkı yenmemesi.için gerekli.

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah işçilik şahane :) peki üst taraftaki radyo göstergesininde kaplanması mümkün oluyormu hepsi baştan aşa aynı desen olsa şahane olurdu :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Emeğine sağlık kardeşim...:eyv

Dogukan36

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
guzel olmus ama keske pıano black yapsaydın kaplamasını cok super bı gorunum elde ederdın

ercan_j

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah işçilik şahane :) peki üst taraftaki radyo göstergesininde kaplanması mümkün oluyormu hepsi baştan aşa aynı desen olsa şahane olurdu :)

radyo kısmını da hallettim dosyalarını hazırlıyorum :D Dogukan36 kardeşim piano black emin ol hiç yakışmıyor güneş çarpmasında çizikler var gibi duruyor ve aşırı parlama yapıyor