Renault megane 2 arka hoparlör tavsiyesi.

ysncftc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar abiler;

2008 Reno megane 2 extereme aracım var. Araçta ön kapılarda mid bass hoparlör almıştım. Pioner marka 250 w. 30cm çift kabin audiobahn marka subwooferım var yine buna ek kenwood marka da anfim var. Bunlara ek arka kapı hoparlörlerini de dğişitirmek istiyorum. http://urun.n11.com/hoparlor/pioneer-ts-g133ci-13cm-250-watt-kompanent-hoparlor-mid-takimi-P75582455 link de ki hoparlörler daha önce ön kapı için aldığım midler le aynı. sizce bu nasıl? Teyp de pıonner. aslında temiz ses almak için uğraşıyorum ama şuan gürültü fazla oluyor bassdan yada anfiden olabilir. Çok da profosyenel ses sistemi olsun istemiyorum açıkcası. Tavsiyeleriniz ve yorumlarınız için teşekkürler.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Ön kapılardaki plastik korumalığı kestinizmi ?

Arkalara herhangi bir 13 cm hoparlör olur arkası boş. Tesisatı boş model olsa bile hazır çekili. Aracınız HB ise pandizota oval takabilirsiniz Arka kapılardan ben verim alamadım.

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim. Konuyu uygun yere taşıyorum. Böylelikle daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

ysncftc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön kapılardaki plastik korumalar kesildi. Yalnız burdaki kesim önemli daha öncesinde işi bilmeyen ustalar plastik aksamın tümünü kesip camdan inen yağmur suyunun kapı içindeki bölmeye dolduğunu böyle sıkıntılar olduğunu biliyordum. Ben burda dikkat ettim özellikle de ustaya uyarımı da yaptım :) Aracım sedan kasa 1.5 dcı extreme model. Pandizotu daha önce düşündüm ama deldirmek istemedim açıkcası. Belki yedek çıkma pandizot olsa bir ihtimal düşünebilir. Orginali bozmamak adına. Extreme modelde 2008 arka kapılarda orginal hoparlörü mevcut.