Renault Megane II 2006

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu gün baya bir uğraştım Koltuğun alt kısmında ki Soketleri çıkarttım temizledim sildim tekrar soketleri taktım Bunlar bir birlerine geçmeli ama sorunu gideremedim maalesef. Hepinize çok teşekkür ederim.

Soketlere kontak spreyi de sıkınız

mustrix2005

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun bende de var servis incelemek lazım dedi bende bırakmadım 2 haftadan beri b ende bu sekilde kullanıyorum direksiyonu hiç dinlemedim yarın bir bakayım.

Kubica

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Soketlere kontak spreyi de sıkınız

Teşekkür ederim bir de o çözümü deneyeyim.

Aynı sorun bende de var servis incelemek lazım dedi bende bırakmadım 2 haftadan beri b ende bu sekilde kullanıyorum direksiyonu hiç dinlemedim yarın bir bakayım.
Servis bana da koltuğu sökelim dedi olmazsa ne yapalım bırakacağız artık. Sanki araba böyle kusurluymuş gibi hissettiriyor.

Bu da Resimleri baya bir sildim ama nafile Artık bir de Ersin beyin dediği gibi spreyi sıkayım.
c0bzq.jpg

mustrix2005

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadasımda hava yastıgı patlamıs 206 gt vardı onun muhappete döndü sanki kazalı gibi :) boyle ufak tefek seyler cıkıyor ama ben bu megan 2 yi seviyorum sw sinden hb ve sedan ına kadar hepsinde ayrı bir tat var.

Kubica

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle bende çok seviyorum Daha doğrusu Renault markasını çok seviyorum deden gelen bir şey ama dediğiniz gibi arada sırada böyle küçük sorunlar çıkabiliyor maalesef.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanın hava yastıkları ile ilgili bir sorunu yoktur ama nasılsa en pahalı ve güvenli sistemin kabloları dandik .

Sadece o soketle değil , aktif gergilerin soketleriyle ve kablolar ile komple oynayın . Benimde yanıyor . Ben söndürüyorum o yanıyor .

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Koltuk altındaki soketten yapıyor,UGT RS'inde zaman zaman yanıyormuş,bugün bendede yandı soketin kablosunu kıvırdım söndü,umarım tekrar yanmaz,kablosunda temassızlık var kesin...

Kubica

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadir Salim Bey Sadece o soketle değil , aktif gergilerin soketleriyle ve kablolar ile komple oynayın . Benimde yanıyor . Ben söndürüyorum o yanıyor .

Aktif gergilerin soketleri nerede acaba yardımcı olursanız çok sevinirim.

Usta İnşallah bir daha yanmaz sinir bozucu bir durum çünkü.