Renault megane rs F1 detail

• Konuyu başlatan ApSUVai
  • Başlangıç tarihi

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel olmuş aracın rengide olayda etkili tabi. bende aracı 4-5 ayda en az bir defa cilalıyorum pamukla yapıyorum bu işi ve epey zahmetli oluyor polisaj makinesi alıp onunla yapmayı düşünüyordum. dün koçtaşta bu iş için uygun bi tane buldum fakat çalışan vazgeçirdi beni yapamazsan boyayı sökersin falan dedi polisaj makinesi ile bu işi yapan var mı? varsa nasıl sonuçlar elde etti gerçekten abartıldığı kadar zor mu bu iş. en azından ucuna pamuklu bez takılıyor ciladan sonra parlatmak için alacam ama süngerle cila çalışmasına karşı biraz soğudum açıkçası

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mis gibi olmuş :eyv

Inferno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Havalar boyle giderse bu hafta bende bi parlaticam arabami :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rs'in çeyizi epey sağlammış :D

serhan1991

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende ne zamandır arastırıyordum polisaj işini bugun praktiker de uygun fiyatlı einhell polisaj makinesine denk geldim aldım hemen 1-2 haftaya bombo detailing ler geliyor :)

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende ne zamandır arastırıyordum polisaj işini bugun praktiker de uygun fiyatlı einhell polisaj makinesine denk geldim aldım hemen 1-2 haftaya bombo detailing ler geliyor :)

uyguladıktan sonra olumlu ya da olumsuz yönler olursa yazar mısın ona göre bende alırım

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Cila işini hep kendim yapardım,bayramdan önce boyacı abime makina ile pasta cila uygulaması yaptırdım,buna yakın bir parlaklık oldu...:)

megane.rs.f1.jpg

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok Detaylı Olmuş, Adamlar Güzel İş Çıkarmış Ama O Arada'ki Bayan Remi Ne Alaka :eek: