Renault Megane Sport Tourer Hakkında Bilgi

malimali1

MaLi-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizlere Bir Kaç Sorum Olcak Cevaplarsanız Sevinirim. Ailece Aklımızda Renault Megane Sport Tourer Privillege 1.5 Dci 110 Bg Araba Var. Fakat Kara Veremediğimiz Bir Kaç Soru Sorucam Teşekkürler. 1: Beyaz ve Bulut Gri Arasında Kalmış Durumdayız. Hangisini Seçmeliyiz. Biz Beyaz Diye Düşünüyoruz. Sizlerinde Fikirlerini Almak İstedik. 2: Panoramik Cam Tavanlı Almayı Düşünüyoruz Fakat - Yanları Varmı İzmirde Yaşıyoruz. - Yanları Varsa Ne Gibi Onlemler Almak Gerekir. 3: 2013 Modeller Hala İthal mi 4: Motor Kaç Binde Açılıyor Yakıt Açısından 100 Km'de Değerler Nedir. Şehir İçi Şehir Dışı Bu Sorularıma Açıklık Getirirseniz Sevinirim Herkese Kazasız Belasız Sürüşler Dilerim.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kısa Sürede Bilgisi Olan Arkadaşlar Size Yardımcı Olucaktır.

Keyifli Forumlar.
Sizlere Bir Kaç Sorum Olcak Cevaplarsanız Sevinirim. Ailece Aklımızda Renault Megane Sport Tourer Privillege 1.5 Dci 110 Bg Araba Var. Fakat Kara Veremediğimiz Bir Kaç Soru Sorucam Teşekkürler. 1: Beyaz ve Bulut Gri Arasında Kalmış Durumdayız. Hangisini Seçmeliyiz. Biz Beyaz Diye Düşünüyoruz. Sizlerinde Fikirlerini Almak İstedik. 2: Panoramik Cam Tavanlı Almayı Düşünüyoruz Fakat - Yanları Varmı İzmirde Yaşıyoruz. - Yanları Varsa Ne Gibi Onlemler Almak Gerekir. 3: 2013 Modeller Hala İthal mi 4: Motor Kaç Binde Açılıyor Yakıt Açısından 100 Km'de Değerler Nedir. Şehir İçi Şehir Dışı Bu Sorularıma Açıklık Getirirseniz Sevinirim Herkese Kazasız Belasız Sürüşler Dilerim.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence bulut gri daha iyi.Cam tavan megane 2'lerdeki gibi değil sorunsuz ben sadece 1 seneden biraz fazla kullandım ama sıkıntım yoktu, bozuk yolda açık tutmayacaksın, kızakları arada bi temizleyip yağlayacaksın mekanik parça sonuçta.Bence cam tavan bile almazsan xenon farlı al, arabanın görünüşünü %100 etkiliyor pişman olursun almazsan.Sport tourer'ların hepsi ithal.Motor açılma fabrika rodaj kalktı dese de yine 1000-1500 km civarı mekanik parçaların uyum olayı var.Yakıt 6-7 litre yakarsın normal kullanımda

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sakin kullanımda şehir dışı tüketim değerleri yakalanıyor. şehir içi içinse katalog değerlerinin yaklaşık 1 lt üstü oluyor ama tüm markalarda durum böyle. gerçek kullanımda en ekonomik dizel renonun motoru. renk olark beyaz hoş duruyor sport tourda. açılır tavan hakkında bilgim yok, arkadaşlar bilgi verecektir. rodaj için 1500 km, motor açılmasında 6000 km yeterli

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyaz alın derim..Kafanız rahat olur..çizik falan hiç görünmüyor ayrıca pasta ile hemen kayboluyor...