Renault Megane2 HB 2.0 DCI

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
muhteşem bi araç iç mekanı çok kalite :eyv biz 1.5 i tatminkar bulurken 2.0 nasıl olur acaba.

aynen aga avrupa üretim bu olsa gerek ic mekan harika ve cok kalitelidir en ufak takırtı gacırtı gucurdu gelmez benim arabadan daha 22.000 de araba on konsoldan kapılardan arkadan gelmeye basladı sesler canımı cok sıkıyor bu durum cok.

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok fena bir şey, 2.0 dCi motor desen o daha fena..

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen aga avrupa üretim bu olsa gerek ic mekan harika ve cok kalitelidir en ufak takırtı gacırtı gucurdu gelmez benim arabadan daha 22.000 de araba on konsoldan kapılardan arkadan gelmeye basladı sesler canımı cok sıkıyor bu durum cok.
evet bizimkinden de geliyordu serviste konsolu kapıları falan elden geçirdik dediler ses kesildi. şimdi yine geliyor. ama böyle bi megane bulsam kaçırmak istemem :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet bizimkinden de geliyordu serviste konsolu kapıları falan elden geçirdik dediler ses kesildi. şimdi yine geliyor. ama böyle bi megane bulsam kaçırmak istemem :)

bende asla kacırmak istemem bakıma girdiginde komple sokturucem arabayı yeniden toplatcam yeterki gitsin su nalet sesler. cok canımı sıkıyor daha sıfır sayılır benim araç nasıl bi malzeme var anlamıyorum takır tukur gacır gucur sesler gelmeye basladı ya.

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende asla kacırmak istemem bakıma girdiginde komple sokturucem arabayı yeniden toplatcam yeterki gitsin su nalet sesler. cok canımı sıkıyor daha sıfır sayılır benim araç nasıl bi malzeme var anlamıyorum takır tukur gacır gucur sesler gelmeye basladı ya.
evet senin araç daha çok yeni. ben iki sene önce yaptırdım ve %90 95 kesildi ses çok da sevinmiştim kesildiği için :) hatta abartıp bagaj kapağını fazla kurcalamışlar zor kapanıyordu :)

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tam binilcek araba rs modifiyersi yapıcaksın bide off katalizör iptali düz boru komple eywahh ya :D

enginmesut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzelmiş,Allah sahibine bağışlasın;)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok hoş fotoğraflar .. Bu aralar Hatchback araçlara bir sempatim var :)
Bu arada Privilage Plus Halen Favorim .