Renault Megane3 Hb ' mi Megane Sport Tourer' mi

malimali1

MaLi-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Megane 3 Hb ve Megane Sport Tourer 1.5 Dci 110 Bg Arasında Kalmış Durumdayız Yardımınıza İhtiyacımız Var. Bu 2 Araçtan Hangisi Alınmalı Megane 3 Hb Yerli Megane Sport Tourer İthal Olduğu İçin Biz Sport Tourer Almayı Düşünüyoruz Sizin Düşünceleriniz Nelerdir Megane 3 ün Sorunları Varmıdır Nelerdir - ve + yonleri Aynı Şekilde Sport Tourerin - ve + yonleri ve kronik sorunları varmıdır bu sorularımı cevaplarsanız teşekkürler

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane II kullanıcısıyım eğer birgün olurda model yükseltmek istersem alacağım araba megane 3 sport tourer privilege+plus olacaktır eksisini artısını bilmem ama gercekten cok gösterişli bi araba

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
16 aydır dizel fluence 105 bg kullanıyorum. motor, yürüyen aksam, elektrik-elektronik hiç bir sıkıntım yok memnunum arabamdan.
sorununuza gelirsek geniş bagaj ihtiyacınız varsa sport tour güzel olur. eksi olarak söyleyebileceğim ikinici elde hb den biraz ağır gider aklınızda bulunsun.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gençseniz hb derim onun dışında aile için sport tourer

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

OKAN07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Megane 3 Hb kullanıcısıyım. Arabayı alalı 5 ay oldu. Abimde de 1,5 yıldır Megane 3 Hb var. Araçla ilgili en ufak bir sıkıntımız olmadı bugüne kadar. Sports Tourer ile de olcağını sanmam. Arkadaşların da dediği gibi aile arabası olarak kullanılacaksa Sports Tourer almakta fayda var. Öbür türlü Hb daha iyi bir tercih olur gibi geliyor bana.

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geniş aileler ve bagaj için sport tourer lazım...Bizede hb.... :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Megane 3 Hb ve Megane Sport Tourer 1.5 Dci 110 Bg Arasında Kalmış Durumdayız Yardımınıza İhtiyacımız Var. Bu 2 Araçtan Hangisi Alınmalı Megane 3 Hb Yerli Megane Sport Tourer İthal Olduğu İçin Biz Sport Tourer Almayı Düşünüyoruz Sizin Düşünceleriniz Nelerdir Megane 3 ün Sorunları Varmıdır Nelerdir - ve + yonleri Aynı Şekilde Sport Tourerin - ve + yonleri ve kronik sorunları varmıdır bu sorularımı cevaplarsanız teşekkürler

clio4 sport tour da piyasaya yeni sunuldu, yakında bayilere gönderilir. B segmentide olsa incelemek isterseniz linkte video ve resimlerini görebilirsiniz.

http://www.renaultfanclub.com/clio-4-fan-club-clio-4-kulubu/54341-renault-clio-sport-tourer-yeni-resimler-geldi.html