Renault modus egzos emisyon hatası

Emreakdeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acil yardım arkadaşlar ilk defa başıma geliyo egzos emisyon hatası verdi dik bi yokusta zorlandım biraz ondan sonra verdi

m.ali01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rolanti de araçta sarsıntı var mı ? Duman atışı nasıl normal mi yoksa fazla mı ?

Emreakdeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımda hiç bir sorun yok saat gibi hatta lpg de sanki benzinli uçuyo ama bu iş canımı çok sıktı

salihsavas06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihaza bağlatmanızda fayda var

Emreakdeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sagol kardeşim şimdi bi arkadaş anlattı bu bilgisayar programını temin etmiş bi yerden ve araca baglama aparatınıda almış aracın herşeyini kendi yapıyo aracın bütün çalışma sistemini görüyo gecen arkadaşın aracına bakmış aracı çok yakıyodu ona demiş fan müşürü bozulmuş su ısınınca fanı kapatmıyomuş sürekli fan calışıyomuş hiç durmadan oda motoru sogutuyomuş motorda ısınması için cok benzil çekiyomuş böyle dedi peki bu programı temin edebilirmiyiz

Emreakdeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.4reno modus lpg li araçıma kaça kaç yag koymalıyım 4lt mi olmalı 5 lt mi

suars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
memnuniyetsizlik üzerine

merhaba
2006 model reno modüs otomatik vites 1.6 aracım var.1 yıldır elimde aldığımdan beri sürekli egzos emisyon kontrol ediniz hatası veriyor.
Erzincan reno servisine götürdüm 5-6 defa sürekli ilgisiz alakasız parça değiştiler yok kaptür arızalı yok kam mili kaydırıcı arızalı 800 tl para verdim sorunum devam ediyor halledemediler.
reno servislerine artık güvenim kalmadı müşteriye yolunacak kaz gözüyle bakıyorlar sorunu halletmek yerine servise 5-10 kez gelsinler diyorlar veya işten anlamayan ustaları çalıştırıyorlar
reno yetkili servis sorumluları dikkatinize uyumayın müşterilerinize kulak verin sahip çıkın arabayı satmak işin kolayı zor olanı aracı sattıktan sonrada müşteriye sahip çıkmak

Son düzenleme:

zuzem35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
egzos müşürü değiştirmenizi tavsiye ederim. oksijen sondası... ;) bendede aynı sorun vardı kendi kendine yanıp yanıp sönüyordu bu hata ... parça değişti sorun gitti ;)

Arsunar Kılınç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendede aynı sorun vardı 2006 1.4 benzinli kullanıyorum egzoz emisyon diye arıza ışığı yanıyodu yokuşlarda çıkamıyodum. Renault izmir ermat a götürdüm bir şey bulamadılar aydın mimara götürdüm onlarda birşey bulamadı sanayiye gittim beynini sıfırladılar katalizörünü değiştirdiler şu an bi problemi yok

GT-I9060I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanertalas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde başıma gelmişti. Soğuk bi havada oldu. Ertesi sabah ustaya götürecektim kendiliğinden sonmustu.