Renault-Nissan ortaklığından, yeni bir marka daha geliyor!!!

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Silahlarda yerlilik oranı %40 lardan %60 lara çıktı en azından sonunda milli tank projesi milli insansız uçak hayata geçti.Bunları bırak yerli silah makineli tüfek bile yoktu şimdi oluyor üretim başladı :eyv.Bunlar yeterli mi kesinlikle yetersiz.
Benzin zamlanmalımıydı hayır varil 150$ ken 3.3 olan benzin varil 120 dolarken 4.7 olamaz kesinlikle haklısın ama duble yol yerine benzin ucuzlasada yanlışsın.Keşke hem yollar otoban hem yakıt ucuz olsa.Duble yol çok övünülecek bir icraat değil ama 50-60 yıldır yapılmayınca demekki icraatmış uzun yol kullanınca özellikle kışın duble yolun kalitesiz olan yerleri bile olsa medeniyet olduğunu anlıyosun.Son olarakta 2023 te kimse için garanti değil:eyv Ben gelecekten umutluyum :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2023 te eyaletlere bolunecez sonra teksas baskanı ic anadoluya bakacak kalifornianınki marmaraya bilmemneynki nereye bakacak.. akepe kacacak ... bp shell petrol cıkartırmayacak erzincandaki altın rezervlerini abd almaya devam edecem hedef buyuk

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault, Lada'nın %25'ini Satın Aldı Avrupa'nın En Büyük Otomabil Fabrikası Olan AutoVaz ( Lada ) Tüm Hızıyla Büyümeye Devam Ediyor 2013 Yılında Dacia Logan'ların Yerini Yeni Üretilen Lada'lar Alacak Söylemedi Demeyin ve Bu Ortaklıkla Türki'yenin Uzaktan Yakından Alakası Yok En Kötü İhtimalle Renault Ülkemiz'de Araç Üretimini Durdurur ve Rusya'da Üetim Yapmaya Başlar ...