Renault parçası satan yerler

cnr_1983

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar pazartesi günü direksiyon kutusunu değiştirdim..usta torsiyon burcunun ve arka fren diski ve balatalarının değişmesi gerektiğini söyledi..toplam 580 tl fiyat çıkardı..
bende bugün bu siteden fiyatlara baktım
fren diskleri 220 tl http://www.renault.com/Arka-Fren-Diski-Bilyali-Megane-II-Mais-Takim,PR-1315.html
fren balataları 70 tl http://www.renault.com/Arka-Fren-Balatasi-Megane-II-440605839R,PR-1469.html
torsiyon burcu hariç 290 tl.100 tlde işçilik versem 390 tl..bana daha hesaplı geldi ama bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar varmıdır gönderilen parçalar orjinalmıdır,bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :)

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birkac siteye daha bakin. Epey parcaci var. Uygun olana birde telefonla ulasip teyit alin orjinal mi diye.

cnr_1983

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslında 1 kaç siteye daha baktım ama ordakiler mais değildi..yan sanayiydi,almışken 50-100 fazla vereyim orijinal alayım diyorum :)

cnr_1983

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben şu anda giresundayım...ben bu sitelerin güvenirliliğini merak ediyorum aslında kredi kartından 300 tl yi çektiripte saçma sapan bir ürünmü gelir veya yan sanayimi gönderirler onu merak ediyorum...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben şu anda giresundayım...ben bu sitelerin güvenirliliğini merak ediyorum aslında kredi kartından 300 tl yi çektiripte saçma sapan bir ürünmü gelir veya yan sanayimi gönderirler onu merak ediyorum...

cnr_1983 arkadaşım sana tavsiye edebileceğim sağlam bir yer var özelden yaz sana numarasını vereyim. Şimdi burda yazmak reklam gibi olur

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bu siteden hava filtresi almistim , guvenerek alisveris yapabilirsin :eyv :eyv

sturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cnr_1983 arkadaşım sana tavsiye edebileceğim sağlam bir yer var özelden yaz sana numarasını vereyim. Şimdi burda yazmak reklam gibi olur
parçacı ismini özelden banada verebilir misiniz

toptancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi akşamlar. İnternet sitemin nerelerde adı geçiyor diye araştırma yaparken yaklaşık 2 senedir üye olduğum renault fan club'da sitemin adının geçmesi ilgimi çekti ve cevap yazmak istedim :) renaulttoptancisi.com'un sahibiyim. Reklam yapmak gibi algılanmaz inşallah ama sitedeki ürünler için bilgi vermek istedim. Forumda ki arkadaşların hiç birinin kafasında soru işaret kalmasını istemiyorum. Sitede markaları yazan ürünlerin hepsi gerçektir. Örnek olarak; Mais yazan orijinal Maistir, Valeo yazan orijinal valeodur. Alacağınız bütün ürünlerin orjinalliğini yetkili servislere gösterip teyit ettirebilirsiniz. Ürünlerin bütün resimlerini bizzat kendimiz çekiyoruz, her ürünün siteye eklenmesinde büyük emek var. Herhangi bir sipariş verdiğinizde resimde ki ürünün aynısı kapınıza gelecektir. Biraz reklam gibi oldu ama açıklık getirmek istedim. :) Herkese keyifli forumlar.

Son düzenleme:

sturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaşlar geçtiğimiz cumartesi günü arka disk ve balataları değiştirtdim orjınal mais disk 185 tl balata 45 tl toplamına 250 tl ye halleştik değiştirmeye 40 tl verdim

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi akşamlar. İnternet sitemin nerelerde adı geçiyor diye araştırma yaparken yaklaşık 2 senedir üye olduğum renault fan club'da sitemin adının geçmesi ilgimi çekti ve cevap yazmak istedim :) renaulttoptan.com'un sahibiyim. Reklam yapmak gibi algılanmaz inşallah ama sitedeki ürünler için bilgi vermek istedim. Forumda ki arkadaşların hiç birinin kafasında soru işaret kalmasını istemiyorum. Sitede markaları yazan ürünlerin hepsi gerçektir. Örnek olarak; Mais yazan orijinal Maistir, Valeo yazan orijinal valeodur. Alacağınız bütün ürünlerin orjinalliğini yetkili servislere gösterip teyit ettirebilirsiniz. Ürünlerin bütün resimlerini bizzat kendimiz çekiyoruz, her ürünün siteye eklenmesinde büyük emek var. Herhangi bir sipariş verdiğinizde resimde ki ürünün aynısı kapınıza gelecektir. Biraz reklam gibi oldu ama açıklık getirmek istedim. :) Herkese keyifli forumlar.
Açıklamalarınız için teşekkür ederim