Renault R&Go Hakkında

muarigumus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu videodaki bağlantı aparatının adı nedir?
Yeni makyajlı kasalarda böyle bir bağlantı girişi var ama o aparatı piyasada bulmak zor sanırım ya da tam olarak adını (R&Go dışında) bilmediğim için ne olarak arayacağımı da bulabilmiş değilim ıslık

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ben de ilk defa gördüm ilginç bir aparat...

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilginç bi cihazmış. hangi reno durki bu

muarigumus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni makyajlı kasalarda var aracım Renault Clio Joy 1.5 dCi , telefonu bağladığımız zaman R nav gibi bişeye dönüşüyor telefon çok ilginç bence de :eyv

ilginç bi cihazmış. hangi reno durki bu

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ooo çok iyiymiş. buna samsung un sim kartlı bi tablet modeli vardı. onu entegre etsen çok dehşet olur bence.

muarigumus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen şu aparatı bir bulabilsem neler neler entegre edeceğim de bulacağım inşallah :)
internetten bulamadım en son çare servise soracağım ne kadar fiyat vereceklerini çok merak ediyorum şu aparat için

ooo çok iyiymiş. buna samsung un sim kartlı bi tablet modeli vardı. onu entegre etsen çok dehşet olur bence.

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
serviste senden parça kodu isteyecek. inancın olsun aracıma gt tampon aldım gündüz ledlerini 3 ay boyunca aradım bulamadım. servise soruyorum parça kodu istiyor.. işin kötü kısmı bu aksesuar olduğu için nasıl bi cevap verecekler merak ediyorum

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. Ürünü temin edebildiniz mi acaba ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Günaydın arkadaşlar, o bağlantı Bluetooth ile yapılıyor, bağlantı aparatı site kullandığı şarj kablosu.

Telefonunuza R&GO yüklendikten sonra araca Bluetooth ile bağlarsanız uygulama otomatik açılıyor. Konum bilgileriniz açık olursa navigasyonu kullanırsınız , araç sürüş tarzınızı değerlendirip tavsiyeler sunar.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Günaydın arkadaşlar, o bağlantı Bluetooth ile yapılıyor, bağlantı aparatı site kullandığı şarj kablosu.

Telefonunuza R&GO yüklendikten sonra araca Bluetooth ile bağlarsanız uygulama otomatik açılıyor. Konum bilgileriniz açık olursa navigasyonu kullanırsınız , araç sürüş tarzınızı değerlendirip tavsiyeler sunar.
Ben telefon orada dursun diye istiyorum aparatı. Diğer türlü uygulamayı aktif olarak kullanıyorum.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi