Renault r-link

Suat K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar R-Lınk kullananlar görüşlerini, sistem hakkındaki bilgilerini aklına ne gelirse burda paylaşırsa çok iyi olur. Böylece bu sistem ile neler yapılabilr, güncellemeler ne durumda takip etmemiz daha kolay olur. Tabiki kafamıza takılan soruların da cevaplarını bulmuş oluruz.

Suat K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada R-Link te güncellemeleri yaptık ama bu eco mode u r-link üzerinden hala göremiyoruz. Benim gibi olan var mı yoksa daha bunun güncelleştirmesi çıkmadı mı acaba

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar R-Lınk kullananlar görüşlerini, sistem hakkındaki bilgilerini aklına ne gelirse burda paylaşırsa çok iyi olur. Böylece bu sistem ile neler yapılabilr, güncellemeler ne durumda takip etmemiz daha kolay olur. Tabiki kafamıza takılan soruların da cevaplarını bulmuş oluruz.

rlink ile tecrübelerimi Arabayı tanıttığım sabit konuda tamamını söylemiştim ama , güncellemeyi bende yaptım. Hatta Rlink Store üzerinden 4-5 tane yeni uygulama indirilebilir durumda. Onlarıda kurdum. Araç duruyorken eğlenceli test uygulamaları filan vardı . Şuanda araçta çalışmaktalar.

Rlink konusundaki sıkıntı interneti bağlayamamız. Bu konuda sormadığım servis , mail atmadığım yer kalmadı ama hala bi gelişme yok. Yıllık üyelik satın alacaz ve bu şekilde güncel trafik bilgisi hava durumu gibi eklentiler gelecek.

Suat K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki Sende eco mode sürüş r-link üzerinde görünür durumda mı ? Bende bütün güncellemeleri yaptım ama eco mode r-link de görünmüyor. Bu özellik için internet bağlantısı gerekmiyor sanırım.

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki Sende eco mode sürüş r-link üzerinde görünür durumda mı ? Bende bütün güncellemeleri yaptım ama eco mode r-link de görünmüyor. Bu özellik için internet bağlantısı gerekmiyor sanırım.

benimde kişisel tahminim eco mode için internet gerekmediği fakat benim araç benzinli ve tuşla aktif edebileceğiniz bi eco mode fonksiyonu yok . Ondan dolayı rlinkte yoktur die tahmin ediyordum.

Dizel Rlink li fluence gördüm ve ondada eco mode ekranı yoktu. Sanırım Clio ST lar ile bizim rlink yazılımlarımız farklı ve bizde halen yok.

Suat K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araç dizel R-Link. Bende Clio larda gördüm o yüzden sorma gereği duydum. Çünkü Bütün araçların R-Link tanıtımlarında bu eco mode vardı. Enteresan bir durum. Öyle görünüyor ki bizim fluence r-linkler clio nun gerisinde kalmış.

Suat K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu R-Link lere yapılacak olan internet bağlantısı yalan mı oldu ? Bilgisi olan var mı

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
r link stabil çalısıor mu ? eksikleri var mı ? son durum nedir arkadaslar r link alan arkadaslar bende araba almayı düşünüyorum ve r link alıp almamak konusunda kararsızım.

Suat K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
r-link te henüz internet bağlantısı yapılmadı bekliyoruz hala (İnternet bağlantısı için yıllık ücret ödeniyor). Güncelleştirmeler yapılıyor. Kayda değer bir uygulama hala gelmiş değil. Gelecek olan ve kullanışlı olacak uygulamalarda zaten ücretli olacak. Bunun dışında r-link le birlikte gelen müzik ses sistemi r-link siz araçlara göre daha iyi, tomtom entegre navigasyon gayet iyi ayrıca görsellik açısından da güzel. Ben kullanıyorum, henüz tanıttıkları özellikleri tam anlamıyla kullanamıyor olsamda memnun sayılabilirim. Fakat 2.000 tl eder etmez üzerinde tartışılması lazım. Çünkü hala tam anlamıyla oturmuş olmayan bir sistem ve bu kadar para vermeden daha iyi bir sistem araca takılabilr mi serviste bunuda araştırmak lazım.

ayee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu cihazın yerine 2016 kangoo ya hangi multimedya uyar tavsiyeniz var mı?