Renault R5 Alınır mı ?

manifesto_52

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Merhaba arkadaşlar 20 yaşındayım ilk aracım olarak R5 düşünüyorum bir tanıdıkta 1.1 motorlu 125bin tl ye var bu R5 ler hakkında bilgim yok nasıl arabalar ve parça sıkıntısı olurmu yakıt tüketimi şehir içi ve şehir dışı nasıl yakıyor, alırken neye dikkat etmemiz lazım bilgi verirseniz sevinirim

manifesto_52

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Safkan benzinli araç

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
R5 güzel araçtır, 1.1 motor güç ve tork olarak yetersiz kalıyor bu yüzden hem hozlanma ve son hız hemde yakıt tüketim değerleri yüksek oluyor.
Parça sıkıntıları da başlayan bir model, ikinci el yedek parçalara bile bir dünya para istiyorlar.
Şehir içinde kullanımı çok rahat, görüş açıları çok iyidir, şehiri çinde kullanacaksan 1.1 motor yeterli gelebilir ama zamanla sana az gelecektir.
Bende 1.4i enjeksiyonlu 1993 tek kapı coupe modeli var ve araçtan çok memnunum...

manifesto_52

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
R5 güzel araçtır, 1.1 motor güç ve tork olarak yetersiz kalıyor bu yüzden hem hozlanma ve son hız hemde yakıt tüketim değerleri yüksek oluyor.
Parça sıkıntıları da başlayan bir model, ikinci el yedek parçalara bile bir dünya para istiyorlar.
Şehir içinde kullanımı çok rahat, görüş açıları çok iyidir, şehiri çinde kullanacaksan 1.1 motor yeterli gelebilir ama zamanla sana az gelecektir.
Bende 1.4i enjeksiyonlu 1993 tek kapı coupe modeli var ve araçtan çok memnunum...

Maşallah abi araban çok temiz ve güzel duruyor R5 istememdeki neden fiyatı uygun olması kapı olsun ara sıra binerim üniversiteden mezun olunca 1,5 seneye Symbol, Megane tarzı bir arabaya geçmeyi hedefliyorum. R5 in piyasası nasıl abi rahat satılırmı

• Beğen
Tepkiler: *USTA

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Maşallah abi araban çok temiz ve güzel duruyor R5 istememdeki neden fiyatı uygun olması kapı olsun ara sıra binerim üniversiteden mezun olunca 1,5 seneye Symbol, Megane tarzı bir arabaya geçmeyi hedefliyorum. R5 in piyasası nasıl abi rahat satılırmı
Düşük bütçesi olanlar için ideal bir araç, fiyatları uygun olmasına rağmen ikinci eli biraz zayıf ama scooter parasına otomobil almış oluyorsun...

• Beğen
Tepkiler: manifesto_52

manifesto_52

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
  • Beğen
Tepkiler: *USTA

ADMİN

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
R5 o kadar tarz bir model ki yıllar sonra elektrikli olarak geri döndü. Bence ustası bulunduktan sonra neden alınmasın...