Renault RLink İnternet Bağlantısı ve Tüm Görüşmeler

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acaba bizim arabalara da olur mu,yani sonradan taktırılabiliyor mu ?

dureza

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar 2013/ocak tescilli icon cvt' i kullanıcısı ve teknoloji hastası biri olarak, bu paylaşım için teşekkürler.2. el olarak aldığım bu Aracı satmayı bile düşünüyordum:) R-Link yazısı var kendisi yok diye dert edenlerden biri idim.
internetten üye olmayı deniyorum olmuyor servise soruyorum bunda yok bundan sonra gelenlerde var deniliyordu umarım bu şekilde çözerim.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar 2013/ocak tescilli icon cvt' i kullanıcısı ve teknoloji hastası biri olarak, bu paylaşım için teşekkürler.2. el olarak aldığım bu Aracı satmayı bile düşünüyordum:) R-Link yazısı var kendisi yok diye dert edenlerden biri idim.
internetten üye olmayı deniyorum olmuyor servise soruyorum bunda yok bundan sonra gelenlerde var deniliyordu umarım bu şekilde çözerim.

inşallah sorununuz çözülür :)

ailemize hoş geldiniz şu fluence daki 17" lik jantlara bayılıyorum ya :) aracın resimlerini görmek istiyoruz ama önce kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz :eek: hem forum kuralları gereği hem de hitap amaçlı bu bölümde bir konu açarsanız sevinirim ;)

RENAULT FAN CLUB ÜYE TANITIMLAR

akgul1600

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault sitesine girin rlink kismina tiklayin turkiye kismina girin daha sonra rlink uye olun bilgisayara kisa yol olarak rlink inecektir daha sonra aractaki sd karti bilgisayara takip guncelleye bilirsiniz yada uygulama yukleyebilirsiniz ilk cikanlarin sd karti eski oldugu icin internet baglantisi olmuyor bunun icin servise gidip sd karti garantiden degistirmeniz gerekiyor.

hayrano

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R-link kullanicilari sizden ricam "https://tr.rlinkstore.com" a girip guncelleme veya program degistirebiliyormusunuz. 1 aydir nerdeyse "Hizmeti geçici olarak kullanılamıyor, daha sonra teşekkür ederim tekrar deneyin" hatasi cikiyor guncelleme var araca. arac bu arada clio4 ama yukleyemiyorum. Cihaz kendide ikaz verdi guncelleme basarisiz diye benzerini yasayan varmi cok acil yardim lutfen.

PAVURYA69

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar rlink e ne yaptiysam kayit olamadim... Bu konu hakkinda bilgi verebilecek kimse varmi...

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul

aktürk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araç 2014 icon benim kartın da değişecek mi

aktürk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise gittimyok böyle bir şey diyorlar ne yapmam lazım

Mamecan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar Aynı araçtan bende de Mevcut Ben SD kartı çıkardım güncelleme yapayım dedim bilgisaraya taktım kart okuyucu ile sonra işim çıktı hiç bir işlem başlatmadan program yüklemeden kartı bilgisayardan çıkardım ve sonra taktım araca Harita Bulunamadı diyor Gittim tekrar bilgisayara bagladım kartı baktım kartı boş gösteriyor noldu ki bu karta simdi